Czym zajmuje się prowadząca show "Ananasy z mojej klasy"?
"Ananasy z mojej klasy" kiedyś było bardzo popularnym programem telewizyjnym, który wiele lat pojawiał się na polskich ekranach. W show zapraszały znanych gwiazd z polskiego show-biznesu, które ujawniały o swoim dzieciństwie i lata młodzieńcze. Jedną z prezenterek była Sandra Walter. Po emisji show o niej nic nie wiadomo, czym zajmuje się gwiazda w ciągu ostatnich lat?
"Ananasy z mojej klasy" stanęły jej krokiem do popularności
Sandra Walter jest córką Bożeny i Mariusza Walterów. W Polsce poznała się i stała znaną prze uczestnictwo w show"Ananasy z mojej klasy". Chyba każdy wie, że wszyscy z rodziny Walterów wiele lat wiązały się z telewizją. Nawet podczas PRL Bożena Walter panowała na polskich ekranach, zanim poznała swojego przyszłego męża. W małżeństwie para doczekała się dwójki dzieci.
Program "Ananasy z naszej klasy" udostępnił się w stacji TVN w latach 2000-2002. Coraz zapraszały do niego po dwie polskie gwiazdy, wśród których miedzy innymi: Gabriela Kownacka, Paweł Wawrzecki, Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Katarzyna Bujakiewicz, a również ich koledzy z placówek, nauczyciele i osoby bliskie. Dzięki show Sandra Walter (dzisiaj już Nowak) zyskała wielką popularność, natychmiast stała się gwiazdą TVN. Jednak po tym zniknęła z ekranów.

Źródło: screen Ananasy z mojej klasy


Co się dzieje w życiu gwiazdy show"Ananasy z mojej klasy"?
- Ja odeszłam po "Ananasach", bo stwierdziłam, że albo teraz, albo to się tak będzie ciągnąć w nieskończoność. Samo prowadzenie programu nie jest zawodem. Ja zawsze zajmowałam się też pisaniem scenariuszy, produkowaniem, a oprócz tego prowadziłam. Doszłam do punktu, w którym trzeba było wybrać: albo rybki, albo akwarium. Zawsze było mi bliżej do tego akwarium, więc odeszłam, kiedy dostałam nominację do "Wiktora" po "Ananasach" i to był najlepszy moment" - ujawniła w wywiadzie z portalem gazeta.pl.
Sandra Nowak nie odeszła w pełni z telewizji. Po show "Ananasy z mojej klasy" postanowiła na produkcję telewizyjną. W rozmowie ujawniła, że nie wyobrażała sobie życia bez telewizji, obecnie także związana jest ze stacją TVN. W małżeństwie z Piotrem Nowakiem doczekała się bliźniąt.

Jak informował portal „Życie”: Zenek Martyniuk o swojej posiadłości "Ani za mało, ani za dużo, dla nas wystarczy". Czyżby to nie starczyło na wsparcie finansowe dla wnuczki