Rząd zapewnił, że użycie ze wsparcia raczej się przedłuży. Jednak z początkiem nowego tygodnia nie wprowadzono żadnych wytyczne, które zapowiadałyby przelewy takiej pomocy! Od rządu z kolei nie doczekać się ani wiadomości, a rodzice w tym czasie nie mają pojęcia, co dalej mają robić. W trakcie tego z każdym dniem więcej szkół odwołają zajęcia w związku z nowymi przypadkami zakażonych COVID-19!

pixabay.com

Ogniska COVID-19 odnotowano z każdym dniem w większej liczbie placówek kształcenia nawet dla najmłodszych. Resort edukacji poinformował, że z początkiem tygodnia kształcenie na odległość wprowadzono w 71 placówkach, a w systemie mieszanym – w 213. Rodzice, którzy będą chcieli użyć z wspierających finansów opiekuńczych w związku z odwołaniem zajęć w placówkach, będą smuceni. ZUS i KRUS dodatku COVID-19 już nie przyznaje! Rozczarowani opiekunowie zwracając po telefonu zakładu odsyłani są z kwitkiem.

Przypomnij sobie: Danuta Martyniuk ostro o synowej po rozprawie rozwodowej Daniela. Ewelinie mocno się dostało, słowa żony króla disco polo zdumiewają