Piosenkarka rozwiodła się z Dawidem Narożnym, z którym ma 10-letnią córkę Gabrysię. Dziś jednak Magda Narożna jest zaręczona i bardzo zakochana w Krzysztofie. Jej partner ma wielkie marzenie w związku z ewentualnym powiększeniem rodziny. To naprawdę zaskakujące!

– Z jednej strony już jestem podwójną mamą, bo Krzysiu też ma córeczkę, więc nasze dziewczynki spędzają razem bardzo dużo czasu. Na pewno jednak mój Krzyś chciałby mieć chłopca. Ja też bym chciała mieć synka – stwierdziła Narożna pytana przez portal Jastrząb Post, cytowana przez Fakt.

Jednak, jak zdradza Magda Narożna, mamą ponownie nie stanie się w ciągu kolejnych miesięcy, gdyż ciąża nie jest prymarnym celem zakochanych w obecnym czasie.

Magda Narożna chce mieć dziecko z narzeczonym? Tak, ale jeszcze nie teraz!

– Nie jest to jednak obecnie nasz cel. Mam pracę taką, jaką mam i nie wiem, czy bym się trochę nie bała zrobić tego kroku, bo jest to bardzo odpowiedzialne – wyjaśniła bardzo poważnie w rozmowie z dziennikarzami.

Stwierdziła również, że nie chce, aby dziecko przez jej zajęcie miało zostawać na dłuższy czas z opiekunką, a sama ciąża jest niezwykle poważną decyzją, dla Magdy Narożnej jest zdecydowanie ze wcześnie na nią.

Obecnie para przygotowuje się do ślubu i hucznego wesela. Krzysztof, partner Magdy poprosił ją o rękę pod koniec lipca. Nie wahała się ani chwili i od razu powiedziała tak. Piosenkarka wyjaśniła, że była niesamowicie zaskoczona. Para jest ze sobą od roku.