Gwiazda „M jak Miłości” nie ukrywa, że w jej małżeństwie miał miejsce kryzys. Jednak parze udało się go przezwyciężyć.

Katarzyna Cichopek poznała swojego męża 15 lat temu na planie programu „Taniec z gwiazdami”. Tam też stworzyli zgrany duet oraz zdobyli kryształową kulę. Trzy lata po zakończeniu programu, w 2008 roku, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pobrali się i do tej pory nazywani są jedną z najwspanialszych par w polskim show-biznesie.

Katarzyna Cichopek szczerze o swoim małżeństwie

Jak się okazało, nie wszystko w małżenstwie Cichopek i Hakiela było tak idealnie, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W rozmowie z „Faktem” nowa prowadząca programu „Pytanie na śniadanie” wyznała, że jej związek przeszedł trudne chwile, jedak małżeństwu udało się zachować swoje uczucie dzięki umiejętności komunikowania się ze sobą nawzajem.

Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać.

Cichopek zaznaczyła, że jej małżeństwo oparte jest na przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu:

Cały czas jesteśmy w sobie zakochani, ale co równie ważne – lubimy się. Miłość ma to do siebie, że w pierwszej fazie jest intensywna, a z biegiem lat siła uczucia zmienia się bardziej w przyjaźń.

Aktorka i tancerz tworzą zgrany duet, o czym mówi sama Katarzyna Cichopek:

Ja i Marcin gramy do jednej bramki, jesteśmy zgranym duetem, tworzymy związek partnerski. Nie ma rzeczy, które robię tylko ja albo które robi tylko Marcin. Dzielimy się obowiązkami, jeśli któreś z nas ma więcej pracy, wtedy ta druga osoba bierze na siebie więcej zadań domowych.

20 września małżeństwo będzie obchodzić 12. rocznicę ślubu. Razem wychowują dwójkę dzieci – synka Adama i córeczkę Helenę.

Jak informował portal „Życie.pl”: Jaka pogoda czeka nas w drugiej połowie września?

Przypomnij sobie: Tomasz Komenda za niedługo pozna prawdziwe życie rodzinne. Jak los zmienił jego życie

Portal „Życie.pl” pisał również: Potwierdzają się najgorsze przypuszczenia, wybitny polski muzyk w ciężkim stanie