Niedawno jednak wyznali, że niedługo zostaną rodzicami. Teraz nowo upieczony tata pochwalił sie na swoim profilu na Instagramie zdjęciem małego bobaska.

Marzec 2017 roku jest jedną z najważniejszych dat w życiu Pauliny i Krzysztofa. To właśnie wtedy po raz pierwszy spotkali się w ramach 2. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” i pobrali się.

Na samym początku ich wspólnej przygody niewiele osób wierzyło w to, że będzie to udany związek. Jednak para umiała przejść razem przez wszelkie trudności i cieszyć się sobą nawzajem. Niedawno Krzysztof opublikował na Instagramie zdjęcia z żoną, na których było widać jej uroczy brzuszek, oraz zapowiedział, że już wkrótce zostaną rodzicami.

Paulina i Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zostali rodzicami

Już od kilku dni media podejrzewały, że doszło do rozwiązania, ponieważ Krzysztof na swoim profilu udostępnił zdjęcie ze szpitala klinicznego w Warszawie. Jednak ani Paulina, ani Krzysztof nie potwierdzali tego faktu. Mężczyzna też ograniczył możliwość komentowania danego zdjęcia.

Kiedy czekasz... to jak szpital dla umysłowo chorych, ale ważne Mogłem Być.. – napisał w opisie do zdjęcia.

Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał zdjęcia dziecka

Teraz już wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Na InstaSory nowo upieczony tata podzielił się z fanami wspaniałą wiadomością oraz dodał, że już w pełnym komplecie wrócili do domu. „Nareszcie jesteśmy w domu” – napisał mężczyzna.

Jednak nie wiadomo jeszcze jak dziecko będzie miało na imię. Na zdjęciu nie widać też twarzy, a jedynie błękitny kolor kocyka podpowiada, że prawdopodobnie jest to chłopak.

Jak informował portal „Życie.pl”: Włoska wiejska szarlotka: jak przygotować niesamowite wypieki

Przypomnij sobie: Prowadzących DDTVN obiegła fala negatywnych komentarzy

Portal „Życie.pl” pisał również: Premier Mateusz Morawiecki zmienił zdanie w sprawie epidemii?