Prowadzących DDTVN obiegły kontrowersyjne wypowiedzi internautów. Publika otwarcie trwoży się o tym, co stało się przed kamerami. W mediach społecznościowych ciągle kontrowersyjnie wypowiedzą się w komentarzach.

W DDTVN codziennie dotykają się całkiem różne problemy - społeczne, urodowe, zdrowotne czy lifestylowe. Kwestii do rozmow kontrowersyjnych jest wiele jednocześnie na kanapie, jak i wśród sympatyków śniadaniówki, którzy później wypowiadają się swoim zdaniem w mediach społecznościowych.

Prowadzący DDTVN atakują komentarzy
Nowy poranek i kolejny odcinek śniadaniówki TVN-u już jest dostępny. W tym momencie w mediach mocno zaczął się ogień, który rozpętał się po rozmowie z gośćmi show. Pewnie nie pojawiła się taka dyskusja, gdyby nie żarty Filipa Chajzera, który kilka razy przypadł widzom swoimi dowcipami. Co się stało teraz?

Ostatnio głównym tematem został problem niepłodności. Za każdym razem więcej gwiezdnych par pragną, też na forum publicznym, przypominając, że nietaktowane jest pytanie: "Kiedy dziecko?" lub "Dlaczego jeszcze nie macie dziecka?". Mnóstwo par poświęcają temu kilka miesięcy, a czasem nawet lat, ale wstrząśnięte niepowodzeniem pary niechętnie opowiadają o tym wszystkim. W tym czasie na kanapie DDTVN w czwartkowy poranek usiadło młode małżeństwo, które trochę więcej zdradziło o tej sytuacji. W minimalnie podchodzącej chwili Chajzerowi zachciało się pożartować, bo gdy młodzi przyznali, że pragnienia nie zawsze są takie łatwe, odpowiedział, że "też nie takie trudne", śmiejąc się przy wszystkich urywając pod nosem.
Tego żarciku starczyło, by na oficjalnym profilu na Instagramie śniadaniówki, pod ostatnią publikacją rozpalił się ogień negatywu. Internauci szczerze wypowiadją się nie taktycznym zachowaniem prowadzącego.

- Następnym razem niech poprowadzą program o niepłodności, może coś wejdzie do głowy - stwierdza jedna z obserwatorek.
- Brak słów, ale poziomem programu NIKT nie jest zdziwiony - piszą w komentarzy.
- Wieśniactwo w pełnej krasie - dodaje internautka.
- Dzień dobry. Kiedy zwolnią Państwo pana filipa? - pyta kolejna.
- Żenada jak zwykle - piszą w komentarzy.

Portal "Życie" pisał również: Jasnowidz Krzysztof Jackowski zdradził szczegóły swojej wizji dotyczącej najbliższej przyszłości. O co poszło