Najstarszy syn jest już dorosłym człowiekiem, a namłodsza córeczka ma zaledwie trzy latka. Jednak dzieci gwiazdy rzadko pojawiają się przed kamerami. Ostatnio wiadomość na temat 15-letniej córki Natalii Kukulskiej, Ani, zaskoczyła internautów.

Natalia Kukulska z mężem, screen Google

Natalia Kukulska poszła w ślady swoich rodziców i, podobnie jak oni, zajęła się muzyką. Fani gwiazdy często zastanawiali sie nad tym, jak się ułoży przyszłość jej dzieci oraz trzymają kciuki, aby pociechy tak samo jak rodzice i dziadkowie zawładnęli polską sceną muzyczną.

Niewiarygodne informacje na temat 15-letniej córki Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska z pewnością jest dumna ze swoich dzieci. Niedawno jej syn Jan zachwycił Polaków swoim talentem – grą na ksylofonie, bębnach, wibrafonie i perkusji. Swoimi dokonaniami chłopak dzieli się za pomocą mediów społecznościowych. Przypomnijmy, że syn Natalii Kukulskiej jest absolwentem szkoły podstawowej w klasie fortepianu, na dodatek brał udział w zajęciach z aktorstwa, tańca i emisji głosu. A trzy lata temu miejsce miał jego pierwszy debiut – chłopak zadebiutował autorskim nagraniem Nie chcemy się bać. Cała rodzina ceszy się z talentu chłopaka, a w mediach pojawiła się niebywała wiadomość o jego siostrze, 15-letniej Ani.

Zdjęcie ze Studniówki syna Natalii Kukulskiej, screen Google

Z informacji, jakie pojawiły się w sieci, wynika, że córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki zamierza rozpocząć karierę w show-biznesie. Tak samo jak mama, dziewczyna postanowiła zająć się śpiewem. Już od najmłodszych lat Ania należało do młodzieżowej formacji Żywioły, gdzie miała możliwość rozwijać swoje talenty taneczne i muzyczne. Oprócz tego, uczęszczała do Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie. Niedawno świat ujrzał jej pierwszy utwór, jednak powstał on w celach edukacyjnych. Utwór 15-letniej Ani promuje program, który został stworzony przez ekspertów do spraw żywienia, którzy pragną uświadomić dzieciom uczącym się w klasach 1-3 jak ważne jest to, co się je.

Natalia Kukulska z rodziną, screen Google

Wiele osób zauważa, że 15-letnia córka Natalii Kukulskiej przypomina swoim wyglądem babcię, Annę Jantar. Gęste brązowe włosy, pełne usta i piękne, duże oczy dostała chyba po babci. Oprócz tego, głosy wnuczki i babci są bardzo podobne. To na pewno będzie dodatkowym atutem w zdobyciu oszałamiającej kariery.

Jak informował portal „Życie.pl”: Ksiądz spowodował problem dla rodziny. Zaskakujące postępki, w które ciężko uwierzyć

Przypomnij sobie: Nietypowy zakaz wchodzi w życie w jednym z województw. Część mieszkańców oburzona, ale to troska o czyste powietrze

Portal „Życie.pl” pisał również: Kamil Durczok szczerze o swojej sytuacji. Przełomowe słowa, zdradził, co zamierza dalej zrobić ze swoim życiem