To nie były łatwe lata dla Kamila Durczoka. Skompromitowany dziennikarza, oskarżony o mobbing w TVN, a nawet molestowanie, w wyniku czego odszedł ze stacji, później nieudany projekt zawodowy na rodzinnym Górnym Śląsku, w końcu uzależnienie od alkoholu, groźny wypadek samochodowy i afera wekslowa wywróciły życie uwielbianego niegdyś dziennikarza o 180 stopni.

Kamil Durczok, który dziś mozolnie próbuje odbudować swój wizerunek, życie i relacje z bliskimi i przyjaciółmi nie chce jednak zapomnieć tego, co się stało, bo właśnie zrozumienie wszelkich momentów z ostatnich lat pozwoliło mu zrozumieć w jakim punkcie się znalazł.

– Spada się boleśnie, bo byłem na szczycie, dzisiaj jestem w dołku, ale nie na samym dnie – tłumaczy tygodnikowi "Na żywo" Kamil Durczok, cytowany przez Pomponik.

Kamil Durczok niesamowicie szczerze mówi o swoich losach. Dziennikarz nie ma żadnych tajemnic, wyjaśnił wiele

Niestety, przeszłe wypadki miały ogromny wpływ na rodzinę dziennikarza. Była żona, Marianna Dufek nie utrzymuje z nim kontaktu, a syn Kamil Junior niezwykle mocno przeżył ekscesy ojca, do tego stopnia, że zmienił nazwisko na panieńskie matki, aby nie być kojarzonym z ojcem.

Dziennikarz naprawdę zrozumiał, co się stało i dziś chce odbudować relacje z synem.

– Walczę o to i pracuję nad sobą, by cieszyć się życiem – dodaje.

Okazuje się również, że chce wrócić do życia zawodowego i przygotowuje specjalny projekt w Internecie.

– Chcę wykorzystać to, co daje dzisiaj Internet. A możliwości jest wiele. Dlatego zaczynam działać... – mówi tajemniczo Kamil Durczok.

View this post on Instagram

We dwójkę lepiej 🏃‍♂️❤️🐕 #hałdawkostuchnie

A post shared by Kamil Durczok (@kamildurczok_official) on

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK BĘDZIE MUSIAŁ PŁACIĆ ŻONIE ALIMENTY? SENSACYJNE FAKTY, WYSZŁY NA JAW, PRZYZNAŁ SIĘ SAM SYN KRÓLA DISCO POLO

Przypomnij sobie: SENSACYJNE WYZNANIE ANNY KALCZYŃSKIEJ! PREZENTERKA ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ, DLACZEGO KINGA RUSIN ODESZŁA Z „DZIEŃ DOBRY TVN” PO 15 LATACH

MAGDA MOŁEK PODJĘŁA OSTATECZNĄ DECYZJĘ, TO KONIEC! PO SZESNASTU LATACH NASTĄPIŁO ROZSTANIE, „WŁAŚNIE NASZE DROGI SIĘ ROZESZŁY”