Media obiegła niepokojąca wiadomość o pogarszającym się stanie zdrowia dziennikarza Piotra Semki. Jako pierwszy, informację o chorobie redaktora Semki przekazał Jacek Łęcki powiązany z TVP Info.

Informacja zniknęła z mediów społecznościowych, ale zastąpiły ją kolejne

Wieści o tym, że redaktor Piotr Semka jest chory, szybko zniknęły z mediów społecznościowych, jednak z biegiem czasu, zaczęły pojawiać się sieci kolejne, uaktualniające się informacje.

W publikacjach znalazły się gorące apele i prośby o modlitwę w intencji zdrowia chorego dziennikarza, co jeszcze bardziej spotęgowało niepokoje wśród internautów. najnowsze medialne doniesienia nie są optymistyczne. Okazuje się, że stan zdrowia dziennikarza jest poważny, przez co został on przeptransportowany do szpitala już kilka dni po stwierdzeniu u niego obecności koronawirusa.

Premier Mateusz Morawiecki na swoim koncie na Facebooku opublikował gorący apel o modlitwę za zdrowie dziennikarza, którego kojarzyć możemy ze współpracy z takimi mediami, jak "W sieci", "Uważam Rze", czy "Gazeta Polska".

Koronawirus daje nam każdego dnia dowody, że jest bardzo groźny i nikt z nas nie powinien go lekceważyć. Właśnie dotarła do mnie informacja o tym, że pod respirator trafił jeden z najwybitniejszych dziennikarzy politycznych w Polsce, red. Piotr Semka. Panu Redaktorowi życzę dużo siły w Jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji Jego zdrowia prowadzą Przyjaciele. Państwa również do tego zachęcam.

Czego chcieli byście życzyć redaktorowi?

O tym się mówi: Była prezydencka para udała się na odpoczynek na wieś. Paparazzi przyłapali Annę Komorowską. Czym się zajmowała

Zerknij tutaj: Potwierdziły się doniesienia o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka postanowiła zmienić wizerunek. Jak teraz wygląda

Nie przegap: Mały chłopiec był daleko od brzegu na krze lodowej. Uratował go wędkarz. Prawdziwy bohater. Wideo