"Super Express" postanowił opublikować zdjęcia zrobione z ukrycia byłej prezydenckiej parze, Annie i Bronisławowi Komorowskim. Piękna i klimatyczna wieś mieszcząca się na Suwalszczyźnie, jest prawdziwym azylem dla polityka i jego rodziny.

Paparazzi ukryci w krzakach podglądali byłą pierwszą damę, gdy się pochylała...?

źródło: Super Express

Buda Ruska to miejsce, które ukochali sobie Anna i Bronisław Komorowscy. Ich azylem stała się sielska wieś, w której nie są im potrzebne garnitury, garsonki, szpilki, czy makijaże. Chociaż to nie jest Belweder, a cicha i swojska wieś, otoczenie natury i świeżego powietrza, pani Anna Komorowska czuje się tam swobodnie i bardzo dba o obejście.

źródło: Super Express

Paparazzi uchwycili na zdjęciach, jak rodzinka Komorowskich wypakowuje swoje bagaże z bagażnika samochodu, a potem pani Komorowska dogląda stanu wokół domu, dokonuje poprawek i troszczy się o elementy wystroju podwórza.

źródło: Super Express

Sporych rozmiarów działka, choć piękna i z pewnością warta fortunę, wymaga sporo uwagi, wysiłku i pracy, dlatego też Anna Komorowska od razu przystąpiła do oceny sytuacji i zakasała rękawy, by osobiście dopilnować ładu i porządku w obejściu.

źródło: Super Express

Nie ulega wątpliwości, że wielu ludzi odnajduje relaks, odpoczynek i reset umysłu podczas pracy w ogrodzie, czy chociażby przy koszeniu trawy przy domu. Buda Ruska z pewnością ma w sobie tyle uroku i spokoju, że była para prezydencka jest w stanie do pełna naładować przysłowiowe baterie.

Co o tym sądzicie? Czy ogłoszona przez rząd pandemia skłania Polaków do odwiedzania tego typu miejsc, czy raczej woleli by wyjechać poza granice kraju?

O tym się mówi: Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem. Aktorka doszła do ważnego wniosku

Zerknij tutaj: Czy czeka nas zamknięcie świątyń? Nieoficjalne informacje o zaostrzeniu restrykcji w kościołach

Nie przegap: Elżbieta Jaworowicz planuje odejść z TVP? Po tych słowach nie ma już wątpliwości, jaką decyzję podjęła dziennikarka