Dopiero przed wejściem na plan kolejnego teledysku artystki, który dzisiaj został opublikowany, u rapera, który zamierzał uczestniczyć w nagraniu, znaleziono obecność koronawirusa. Stan był bardzo wstrąsającym tym więcej, że w klipe brał udział sam Szczęsny, który jest właśnie podczas rozgrywek Ligi Narodów UEFA.

Niewiele brakowało, a doszłoby do problemu piłkarza i jego żony. Marina została przerażona, gdy moment przed publikacją nowego klipu stało się wiadomo, że raper Young Igi (21 l.), który bierze udział w jej nowej piosence "Nigdy więcej", zakaził się na COVID-19. Nieomal, a zachorować mogłaby się piosenkarka, sportowiec i osoby z ekipy tworzące klipa na planie.

- Dopadł mnie koronawirus. (...) Pamiętajcie, żeby uważać na zdrowie i dbać o swoich bliskich. Bądźcie odpowiedzialnymi ludźmi i nawet jeżeli argument o zdrowiu was nie przekonuje, to pamiętajcie, że czas to pieniądz i nie warto marnować go na kwarantannę - wypowiedział się w sieci Young Igi.

Na Marinę napłynęła fala problemów. Musiała zmienić w pełni plan, zdjęcia rapera zostały odwołane, które odbyły się później i to w innej lokalizacji. Scenariusz klipu też poddał się edycji, aby każda scena była nagrana na świeżym powietrzu, a każda osoba z ekipy mogła zachowywać bezpieczną odległość, m.in. ze względu na Szczęsnego.

- Wojtek jest właśnie w trakcie rozgrywek Ligi Narodów, wszystko musiało być zorganizowane tak, by nie było cienia szansy na jego zarażenie się na planie. Inaczej polska drużyna byłaby w tarapatach.

Marina i Wojtek już spotykali się z COVID-19. Parę miesięcy temu zachorował jeden z klubowych kolegów bramkarza. Szczęsnego skierowano na kwarantannie we Włoszech i przez kilka tygodni nie widział się z żoną i synkiem Liamem (2 l.), którzy znajdowali się w Polsce.

Na szczęście wtedy, i tym razem wszystko oboszło rodzine. Klip do singla "Nigdy więcej" został nakręcony i dzisiaj został udostępniony w sieci.

Jak informował portal "Życie PL": Rząd zapowiada niesamowite zmiany w Kodeksie pracy. Czy pojawią się wyższe pensje i nowe urlopy

Przypomnij sobie: Surrealistyczne zjawisko. Wywiad Natalii Kukulskiej z Anną Jantar podczas opolskiego festiwalu

Portal "Wiesz" pisał również: Michał Żebrowski nie będzie już doktorem Falkowiczem w „Na dobre i na złe”? Sensacyjne doniesienia o odejściu aktora z serialu