Producenci TVP zaaranżowali wywiad Natalii Kukulskiej z jej matką, która zginęła w katastrofie lotniczej, piosenkarką Anną Jantar.

Podczas drugiego dnia festiwalu w Opolu widzowie mieli okazję zobaczyć recital wspominający Annę Jantar i Jarosława Kukulskiego. Na zakończenie koncertu Natalia Kukulska wykonała utwór „Co powie tata”, jednak to wywiad z Anną Jantar zrobił na widzach największe wrażenie.

Natalia Kukulska „przeprowadziła” wywiad z matką

Natalia Kukulska z matką, screen Google

Przypomnijmy, że podczas koncertu przed każdym występem gwiazd pojawiała się krótka zapowiedź utworu, który za chwile będzie wykonywany. To właśnie zapowiedź występu Anny Rusowicz z piosenką „Tyle słońca w całym mieście” wywołała u widzów największe emocje. Na ekranie pojawił się wywiad Natalii Kukulskiej ze nieżyjącą ponad 40 lat matką, Anną Jantar, w rolę której wcieliła się córka.

Wokalistka m.in. pogratulowała mamie nagród otrzymanych w Opolu dzięki piosence „Tyle słońca w całym mieście”. Anna Jantar „poinforowała” jednak, że utwór ten został hitem dopiero po występie w Opolu. „Przyznała się” także córce czego bała się najbardziej przed pierwszym wyjściem na scenę:

Że potknę się o kable – „powiedziała” Anna Jantar w wywiadzie.

wywiad z Anną Jantar, screen VOD.pl

To niezwykłe zjawisko miało miejsce podczas drugiego dnia opolskiego festiwalu. Anna Jantar kilkakrotnie „pojawiała się” na ekranie, rozmawiając z córką. „Wspominała”, że jednym z najszczęśliwszych dni w jej życiu, były narodziny córeczki.

Widzom wyjaśniono, że odpowiedzi na pytania pochodzą z archiwalnych wywiadów Anny Jantar. Jednak Natalia naprawdę się starała, aby wszystko wyglądało naturalnie. Dzięki inicjatywie córki widzowie koncertu mieli okazję poznać kilka ciekawych faktów z życia gwiazdy.

Jak informował portal „Życie.pl”: Niewiarygodne fakty o bracie Natalii Kukulskiej. Prawda wyszła na jaw

Przypomnij sobie: Wyniki konkursu na największy przebój. Widzowie są oburzeni

Portal „Życie.pl” pisał również: Kard. Marian Jaworski odszedł do wieczności. Był bliskim przyjacielem papieża Jana Pawła II