Takie postanowienie często komentowali w sieci, generalnie z powodu na powiązania polityczne. Po udostępnieniu Tymoteuszem Szydło oficjalnej informacji, wszyscy zamilczeli.

Natychmiast zaczęły się plotki, które mieli dodawali do sprawy ostrości. Powiedziano że była premier za niedługo zostanie babcią. Prawnik byłego księdza pragnął wyeliminować takie wiadomości. Ostatnio stało się wiadomo, że wszyscy mogli się mylić?

Syn Beaty Szydło w 2017 roku zdecydował na przyjęcie święcenia kapłańskie w trakcie hucznej uroczystości na Jasnej Górze. W starcie życia z nowej strony młodemu kapłanowi towarzyszyli kluczowi politycy Prawa i Sprawiedliwości oraz dyrektor Radia Maryja, ojciec Tadeusz Rydzyk. Media od razu połączyły go z szeregami partii rządzącej, co stało się powodem jego sporej popularności. Tymoteusz Szydło chętnie stał się osobą publiczną, a za jego poczynaniami obserwował cały kraj. Dziennikarzy ciekawiła jednocześnie zawodowe poczynania początkującego kapłana, również jak i działania w jego życiu osobistym.

Tymoteusz Szydło

Stało się, że w jednym z portali pojawiły się wiadomości, zgodnie z którymi syn Beaty Szydło rzekomo ma szesnastoletnią partnerkę, która jest w ciąży i czeka jego dziecka, wszyscy byli przerażeni. Jeszcze więcej zbuntował fakt, że przez krótki czas Tymoteusz Szydło poinformował, że szlak, na który się zdecydował, nie jest dla niego satysfakcjonująca. Po odejściu z kapłaństwa zniknął z oczy mediów. Media dowiedziały się, czym zajmuje się teraz.

Syn Beaty Szydło rok temu miał rozpocząć posługę kapłańską w parafii świętego Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu. Dwa miesiące po tym poinformował, że ma plany na swoje życie inne. Przyczyną swojego postanowienia okazała się zrujnowana reputacja dzięki plotkom w stosunku nastoletniej kochanki. Rodzina najęła prawników, aby ci wyjaśniły sprawę z mediami. Jeden z mecenasów zdecydował zaprzeczyć plotkom, jakoby Tymoteusz Szydło zamierzał o posiadaniu potomstwa.

Media ostatnio obiegła informacja , że syn byłej premier mieszka na razie we Włoszech i w ogóle nie odszedł z sutanny. Jednak, dziennikarzy "Gazety Wyborczej" nie potwierdzili tych plotek. Okazało się natomiast, że mieszkańcy Buczkowic, gdzie działał ksiądz, parę miesięcy tam go nie widzą . Kuria postanowiła, że tylko Tymoteusz Szydło osobiście sam może zabierać głos w sprawie własnego życia.

Do ostatniego czasu szlak Tymoteusza Szydło ciągle pozostawał ogromnym sekretem. Krajowa nuncjatura koniecznie rezygnuje z wypowiedzenia się w stosunku przebiegu procedury z powodu dyspensy od celibatu i zwolnienia z obowiązków kapłańskich. Media wyjawiły, że wszystko wskazuje na błąd i syn Beaty Szydło planował posiadać życia rodzinnego. Niestety, ta wiadomość jest niepotwierdzona.

Jak informował portal "Życie PL": Czy program 500 plus nie dał spodziewanego przez rząd efektu? Trudna sytuacja, wiceminister się tłumaczy, resort będzie badał sprawę

Przypomnij sobie: Pasażerowie pociągów PKP i autobusów PKS pilnie poszukiwani. Na obleganych kierunkach pojawił się koronawirus, możliwe zarażenie

Portal "Wiesz" pisał również: Wielkie święto dla fanów Anny Jantar. Wzruszająca chwila, wokalistka doczekała się pięknego upamiętnienia