Odkąd urodził się mały Henio, życie Radosława Majdana wywróciło się do góry nogami, jednak w pozytywnym sensie. Były piłkarz nigdy nie ukrywał, że pragnie zostać ojcem, a czekał na to wiele lat. Po żmudnym staraniach o ciążę w czerwcu zeszłego roku Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła swojego trzeciego syna i jednocześnie pierwsze dziecko ukochanego męża.

Od tego czasu mały Henio stał się centrum świata rodziny Majdanów, a gwiazda TVN i jej mąż spędzają z ukochanym synkiem niemal każdą chwilę. Fani pary mogą co rusz oglądać nowe zdjęcia chłopca i widać, że Majdanowie z utęsknieniem czekali właśnie na niego.

Radosław Majdan czule o swoim synu. Piłkarz zdradził tajemnicę dotyczącą Henia

Jak informuje serwis O2, Radosław Majdan kolejny raz w ostatnim czasie wrzucił na swój profil w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym możemy zobaczyć go trzymającego rozbawionego synka w ramionach.

W opisie zdjęcia gwiazdor postanowił wyjawić pewną tajemnicę dotyczącą synka. Fani Majdanów dowiedzieli się bowiem, jaka w tej chwili jest ulubiona zabawa małego Henryczka.

Okazuje się, że Henio najbardziej lubi bawić się w… ściąganie okularów! To wyraźnie rozbawiło fanów piłkarza, a doświadczone mamy przyznały, że ich dzieci również w tym wieku miały bardzo „lepkie” rączki do zdejmowania okularów czy zabawy kolczykami. Trudno się temu dziwić – w końcu maluchy w ten sposób poznają świat!

„Henio to jest gość! Dawno nie widziałam takiego aniołka", „Słodziak", „Te oczka cały tato” – psizą fani w komentarzach.

Jak informował portal "Życie PL": PORUSZAJĄCE WYNIKI BADAŃ INSPEKTORÓW SANITARNYCH! OGROMNA WIĘKSZOŚĆ BADANYCH PRÓBEK DO TESTÓW JEST BRYTYJSKĄ MUTACJĄ. CORAZ WIĘCEJ ZAKAŻONYCH

Przypomnij sobie: ANIA Z „ROLNIK SZUKA ŻONY” OCENIŁA UDZIAŁ W PROGRAMIE. BYŁA PARTNERKA JAKUBA WYJAWIŁA, CO STAŁO SIĘ Z JEJ ŻYCIEM PO EMISJI. NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

Portal "Życie PL" pisał również: PRAWDA NA TEMAT ZAROBKÓW W RESTAURACJACH MAGDY GESSLER WYSZŁA NA JAW. SZCZEGÓŁY POSTANOWIŁ WYJAWIĆ KUCHARZ, KTÓRY PRACOWAŁ DLA KRÓLOWEJ GASTRONOMII

Pisaliśmy również o: NADUŻYCIE W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. NA MSZY BYŁO AŻ 130 OSÓB WIĘCEJ NIŻ PRZEWIDUJĄ OBOSTRZENIA. OŚWIADCZENIE PARAFII WYWOŁAŁO OBURZENIE. O CZYM MOWA