Media podały przerażające wiadomości, ilość pozytywnych wyników badań nadal się zwiększa.

Szpital w stolicy województwa się spotkał z wielką problemą. Sanepid skupił się na pracy w tej sprawie. W ciężkiej sytuacji okazały się najbardziej wrażliwe do koronawirusu. Pojawiła się informacja o ilościach pozytywnego wyniku badań. Liczba ciągle się zwiększa.

pixabay.com

W Poznaniu szpital stał się kolejnym żródłem COVID-19

Szpital w Poznaniu podał informacje, że na oddziale kardiologii odnotowano przypadki zakażeń COVID-19. Na terenie całej placówki do tego momentu znaleziono było 14 przypadków, dziś portal "Codzienny Poznań" oświadczył, iż w szpitalu HCP ta liczbą wzrosła do 19. Z osób zakażonych to 10 pacjentów oraz 9 osób pracujących w szpitalu. Zgodnie z wiadomością która pojawiła się w sieci, szpital okazał się ogniskiem, gdyż na kardiologii przebywał pacjent bezobjawowy. Szczególną informacje ustalono na temat przebiegu rozwoju ogniska.

pixabay.com

Na oddziale przebywał bezobjawowy pacjent zakażony koronawirusem

Codzienny Poznań podaje, że placówka medyczna 26 sierpnia wypisała osobę, która niesie odpowiedzialność za rozprzestrzenienie się w szpitalu koronawirusa. Kilka dni po wypisaniu mężczyzna powróci w sprawie odbycia rehabilitacji. To w tym momencie przeprowadzono wymagane przepisami badanie na COVID-19, wynikiem którego było zakażenie organizmem, iż wbrew braku objawów.

Jak informował portal "Życie PL": Małgorzata Rozenek-Majdan nie spełniła swoje wieloletnie marzenie. Spodziewane przez nią miejsce zajęła Agnieszka Woźniak-Starak

Przypomnij sobie: Jak koronawirus wpłynął na budżet Polski? Projekty socjalne mogą zostać przecięte

Portal "Wiesz" pisał również: Poważna zmiana na sklepowych półkach, klienci mogą się mocno zdziwić. Chodzi o mięso, to dodatkowy obowiązek dla sprzedawców