Jednak, kariera w show skierowała się do innej znanej gwiazdy. Tego prowadząca "Projekt Lady" na pewno nie oczekiwała.
Praca w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN" była celem Małgorzaty Rozenek-Majdan, z momentu jak 15 lat temu zobaczyła pierwszy odcinek show. Była wówczas żoną aktora Jacka Rozenka i nawet nie myśli o pracy zawodowej, bo stało się wiadomo, że dwa lata pragnęła zostać mamą i to się spełniło.
W tym momencie, gdy miała jedyną możliwość na karierę w show Kingi Rusin (49 l.), najlepszą prace w telewizji dostała nie mniej znana gwiazda rówieśniczka, Agnieszka Woźniak-Starak (42 l.). Odkąd postawiła sobie na celu posadę w show, Małgorzata ambitnie dążyła do osiągnięcia marzenia.

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas finału Projektu Lady / Jacek Kurnikowski /AKPA


Po raz pierwszy zaczęła dawać o sobie znać w różnych show, gdy poszukiwano osób, które chcieli się opowiedzieć o osobistych historiach, a po narodzinach drugiego dziecka uznała, że ma już wszystko, aby zacząć pracować nad swoją karierą. Zgłosiła się na casting na prowadzącą "Perfekcyjną Panią Domu". No właśnie została.

Show w którem uczestniczyła nabrał wiele popularności. Już po pierwszym sezonie przemieścił się z TVN Style do TVN, Małgosia zwiększyła swój poziom do początkowej gwiazdy stacji i okazała się nową ulubienicą dyrektora programowego TVN, Edwarda Miszczaka. To całkiem nie dziwi, że gdy niedawno Kinga Rusin oficjalnie poinformowała o rezygnacji z "DDTVN", prezenterka nie wątpiła, że to ona zajmie tą posadę.

Agnieszka Wożniak-Starak


Co więcej, wysunęła propozycje na kandydaturę współprowadzącego, którym byłby właśnie jej mąż, Radosław Majdan. W tym momencie staje się wiadomo, że najlepsza pracę w telewizji umknęła Rozenek sprzed nosa. W niedzielne show w studio "DD TVN" pokaże się sam Edward Miszczak, by powiadomić, że Kingę Rusin i Piotra Kraśkę zastąpi nowa para prowadzących: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga (52 l.).
Agnieszka miała rok przerwy w TVN po tym, jak w sierpniu 2020 roku jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku. Dziennikarka postanowiła zostawić wówczas z propozycje prowadzącej show "Azja Express" i zniknęła z oczy. Ostatnio więcej ją widać, po pierwsze pojawiła się w radiu, a teraz, po drugie, już do telewizji.
Decyzja Agnieszki Woźniak-Starak raczej była ciosem dla Małgorzaty Rozenek-Majdan. W stacji wiele czasu plotkuje się, że gwiazdy nie mają sympatii. Dobrze, że Małgorzata ma kolejne zajęcie po tej porażce w karierze. Wszak kilka miesiące wcześniej osiągnęła inny cel - po raz trzeci została mamą.