Biało-czerwona pelerynka przeciwdeszczowa, czapka z daszkiem z dżinsu, kamizelka, czy wiatrówka – wakacyjna odzież Jarosława Kaczyńskiego (71 l.) znalazła nawet określenie modnych!

Fot.:Twitter

Urlopowe ubrania polityka zaobserwował sławny projektant mody – Piotr Krajewski (50 l.). Czy prezes będzie się cieszył z wniosków projektanta? Albo naprzeciw, polityk odreaguje negatywnie?

Fot.:Twitter– Jak widać, nawet lider partii rządzącej potrafi się wyluzować i zrzucić codzienny garnitur.

Fot.:Twitter

Dla zwykłych zjadaczy chleba, przyzwyczajonych do oficjalnego stroju, to może być widok dość szokujący.

Fot.:Twitter

Dla mnie hitem była słynna peleryna, która już na zawsze będzie się kojarzyła z prezesem PiS. Mimo że jego wakacyjne stroje nie wpisują się w nowe trendy, to dzięki temu skraca nieco dystans ze społeczeństwem – zdanie znanego projektanta.

Fot.:Twitter

W tym roku Kaczyński spędzał wakacje na Pomorzu Zachodnim, gdzie pojawił się w naprawdę niesamowitym ubraniu. Na zdjęciach widać, czym prezes nas za rok chciał zaskoczyć!

Jak informował portal "Życie PL": Koronawirus w kościele Polski. Ksiądz w trakcie nabożeństwa w niedziele pilnie zaapelował do wiernych

Przypomnij sobie: Drób może zagrażać zdrowiu. Wykryto obecność niebezpiecznej bakterii

Portal "Wiesz" pisał również: Ministerstwo edukacji wprowadzi bezpłatne szczepienia do szkół? Nie będą one jednak skierowane do dzieci