Nikt nie ma wątpliwości, że Marilyn Monroe to jedna z najpiękniejszych kobiet wszechczasów! Okazuje się jednak, że za jej życia doceniano ją tylko za urodę, a pomijano intelekt i niezwykle trudną historię, jaką przeszła w swoim życiu.

Trudne życie gwiazdy

Jak podaje portal VIVA! wszystkie zachowania Marilyn Monroe wobec mężczyzn, które społeczeństwo odbierało jako wyzywające, miały podstawy w jej dzieciństwie. Mało kto wie, że jako dziewczynka była ofiarą molestowania seksualnego. Marylin była bowiem przekazywana kolejnym rodzinom zastępczym, ponieważ jej matka przebywała w zakładzie psychiatrycznym, a ojciec był nieznany.

Co więcej, wiele źródeł donosi, że Marilyn Monroe spała z praktycznie każdym reżyserem, u którego zagrała. Kobieta przeszła także trzynaście aborcji, a kiedy finalnie zdecydowała się na dziecko ze swoim partnerem, było to niemożliwe.

Źródła podają także, że znana aktorka cierpiała na bezsenność, z którą walczyła przez czytanie książek. Jednak kiedy pojawiło się zdjęcie Marilyn czytającą „Ulissesa” społeczeństwo uznało to za żart, bowiem nikt nie traktował jej poważnie, wciąż była tylko seksbombą!

Aktorka była niedoceniona

Kilka lat później Marylin Monroe wyszła za Arthura Millera, intelektualistę, który miał być szansą kobiety na normalne życie. Niestety, mężczyzna szybko znudził się życiem ze znaną aktorką i niedługo po ślubie wyprowadził się z ich wspólnego apartamentu na wieś. Jakiś czas potem żona dojechała do niego i prawdopodobnie właśnie wtedy spędzili ze sobą najwspanialsze chwile.

Jakiś czas później małżonkowie wyjechali do Wielkiej Brytanii, gdzie z każdym dniem ich związek popadał w ruinę. Finalnie kobieta przeczytała wpis swojego męża, w którym ten wyznał, że wstydzi się za zachowanie Marylin w towarzystwie. Właśnie wtedy aktorka poczuła, że miłość nie istnieje, a jej związek zmierza ku rozpadowi.

Marylin Monroe zmarła w rok po premierze filmu „Skłóceni z życiem”, do którego scenariusz napisał jej mąż. Aktorka podczas nagrań zmagała się z rozpadem związku, uzależnieniem od leków oraz trudną rolą. Finalnie nie poradziła sobie i popełniła samobójstwo.

Jak informował portal "Życie Polska": JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BRYTYJCZYCY NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEJ SYTUACJI! WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE KSIĄŻĘ KAROL NIE BĘDZIE CHCIAŁ ZASIAŚĆ NA TRONIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY"! WIDZOWIE SĄ ZASKOCZENI TAKIM OBROTEM SPRAW