W ostatnim czasie ze zdrowiem królowej Elżbiety II nie jest najlepiej. Władczyni bardzo mocno przeżyła śmierć swojego męża. W ostatnim czasie odmówiła nawet sprawowania niektórych obowiązków, bowiem zmagała się z problemami zdrowotnymi.

Królowa Elżbieta II zamierza ustąpić?

Co więcej, zarówno najbliżsi, jak i poddani królowej Elżbiety II dostrzegają, że w ostatnim czasie straciła swój dawny humor, jest przygnębiona i zmęczona. Nie da się więc ukryć, że coraz więcej osób rozmawia na temat abdykacji królowej.

Jak podaje portal Super Express, ostatnio brytyjski magazyn „New Idea” pisał, że nie jest wykluczone, iż już w najbliższe Święta Bożego Narodzenia może dojść do przełomowych wydarzeń w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Inne brytyjskie media także wskazują, że prawdopodobnie podczas świąt królowa Elżbieta II ogłosi abdykację. Co ciekawe, głos po władczyni ma zabrać jej syn – książę Karol.

Kto zajmie tron?

Według tradycji to właśnie książę Karol powinien zasiąść na tronie po ustąpieniu z niego królowej Elżbiety II. Jednak zdrowie mężczyzny także nie jest w najlepszym stanie. Jak wskazuje magazyn „New Idea” książę Karol odda tron swojemu synowi - Williamowi, a także jego żonie, Kate.

- Powtarza jej cały czas, że będzie doskonałą królową. Podczas niedawnego szczytu klimatycznego w Glasgow szepnął jej, że jego zdaniem ona "jest już gotowa na to, by zrobić krok do przodu". Kate nie wiedziała, co zrobić z tą informacją i nie może mieć innych przypuszczeń niż tylko te, że Karol rozważa przekazanie korony synowi – wskazuje magazyn „New Idea”.

Czy faktycznie takie decyzje już niebawem zostaną podjęte w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na przebieg wydarzeń.

Jak informował portal "Życie Polska": TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Przypomnij sobie: DOROTA RABCZEWSKA OTRZYMAŁA PROKURATORSKIE ZARZUTY! DODA TŁUMACZY SWOJĄ SYTUACJĘ NA INSTAGRAMIE. PROKURATURA POSTANOWIŁA WYDAĆ SPECJALNE OŚWIADCZENIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BARBARA KURDEJ-SZATAN TRACI CODZIENNIE POTĘŻNE PIENIĄDZE NA INSTAGRAMIE. AKTORKA MIERZY SIĘ Z KONSEKWENCJAMI SWOJEGO WPISU. ZARABIAŁA WIELKIE SUMY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY"! WIDZOWIE SĄ ZASKOCZENI TAKIM OBROTEM SPRAW