Sprawą tajemniczego zaginięcia Madeleine McCann przez wiele miesięcy żył cały świat. Trzylatka zniknęła w do dziś niewyjaśnionych okolicznościach z hotelu znanego kurortu w Portugalii. Po wielu latach żmudnego i trudnego śledztwa, w które zaangażowane były służby z całego świata, w tym w Portugalii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Brazylii udało się ustalić, kto najpewniej stoi za porwaniem. Dziewczynki, która dziś wchodziłaby w dorosłość nie udało się odnaleźć. Miejsca spoczywania jej ciała również nie odszukano.

Jednak w 2020 roku nastąpił przełom w śledztwie i sprawa małej Maddie ruszyła ze ślepego zaułka. Niemieckiej policji, która współpracowała ze służbami z Ameryki Południowej udało się ustalić podejrzanego. To Christian Brückner, który w 2007 roku przebywał w Portugalii, a historia popełnionych przez niego przestępstw dotyka również porwań dzieci.

Co o porwaniu córki myslą rodzice małej Madeleine McCann? Postanowili przerwać milczenie

Mężczyzna nie przyznał się do winy i zaprzecza oskarżeniom w sprawie McCann. Poszukiwania dowodów w domu i na działce należących do podejrzanego nie dały żadnych rezultatów, a on sam przekonuje, że usiłuje się mu udowodnić winę na siłę.

Sprawę podejrzanego Niemca postanowili skomentować rodzice zaginionej Madeleine, Kate i Gerry McCannowie. Okazuje się, że rodzina dziewczynki nie jest informowana przez policję o postępach w śledztwie i tak naprawdę niewiele wiedzą o tym, na jakim etapie jest sprawa i co udało się ustalić policji.

Jak wyjaśnia informator powiązany z rodzicami Madeleine w rozmowie z „The Sun”, ze względu na toczące się dochodzenie policja nie ujawnia szczegółów nawet rodzicom dziewczynki.

Serwis O2 utrzymuje, że zdaniem informatora Brückner nie przyzna się do popełnienia przestępstwa. Jeśli się to stanie to śledztwo utknie ponownie w martwym punkcie.

Jak informował portal "Życie Polska": BIBLIJNA PRZEPOWIEDNIA NA 2022 BUDZI DUŻE PORUSZENIE! CO PRZEWIDUJE DLA LUDZKOŚCI ŚWIĘTA KSIĘGA? TRZEBA SIĘ SKRUPULATNIE PRZYGOTOWAĆ! IDĄ TRUDNE CZASY

Przypomnij sobie: DZIENNIKARZ POLSATU MA SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ! MICHAŁ CHOLEWIŃSKI ZALICZYŁ POTĘŻNĄ WPADKĘ. WSZYSTKO POSZŁO NA ŻYWO! WIDZOWIE ZAPAMIĘTAJĄ TO NA DŁUGO

Portal "Życie Polska" pisał również: PLOTKI KRĄŻĄCE O DANIELU MARTYNIUKU JEDNAK SĄ PRAWDZIWE? GŁOS W SPRAWIE ZABRAŁ KRÓL DISCO POLO. CO O SYNU POWIEDZIAŁ ZENEK MARTYNIUK? MOCNE WIEŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCE SCENY NA IMPREZIE JOANNY PRZETAKIEWICZ. AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK MIAŁA POWAŻNĄ WPADKĘ. WIEMY, CO NIEOCZEKIWANEGO ZROBIŁA DZIENNIKARKA