Trzeba przyznać, że ostatnie lata dla Zenka Martyniuka i jego rodziny były i są dość ambiwalentne. Z jednej strony lider grupy Akcent wrócił na wielkiej fali nowej popularności po wielu latach i to za sprawą TVP, co przełożyło się na wielu nowych fanów, liczne koncerty i powiększenie majątku, a z drugiej strony kłopoty z jego dość krnąbrnym synem sprawiły, że Zenek Martyniuk niejednokrotnie musiał zmagać się z nieprzyjemnymi opiniami i komentarzami, mówiąc kolokwialnie – musząc „świecić oczami” za dorosłego już jedynaka.

Krajowe media nie dawały Martyniukom spokoju, a spokojny i dbający o swoją rodzinę i wizerunek król disco polo chciał niemal zapaść się ze wstydu. Wiele jednak wskazuje na to, że wichry i burze po rozwodzie Daniela już ucichły, a on sam mocno spoważniał. O tym, co dzieje się u Martyniuków zdradził sam Zenek. Przyznaje, że dawno nie cieszył się taką harmonią.

Zenek Martyniuk zdradził, co dzieje się w jego domu dziś! Nie tego się spodziewaliśmy

Jak informuje serwis Pomponik, wiele wskazuje na to, że Daniel Martyniuk trudny czas zatargów z prawem, nadużywania alkoholu i innych używek, niewybrednych wypowiedzi i obrażania innych w mediach społecznościowych ma już za sobą.

Przez to i wiele innych sytuacji, w tym przede wszystkim okoliczności towarzyszących rozwodowi jedynego syna Zenka Martyniuka z jego byłą już zoną, Eweliną rodzina Martyniuków była przez miesiące na ustach niemal wszystkich Polaków, a media prześcigały się w nowych doniesieniach o wybrykach Daniela.

Okazuje się jednak, że Daniel postanowił się ustatkować i skończył szkołę morską w Gdyni, zdał egzaminy, ukończył kursy właściwe dla pracy nawigatora na statku i dołączył do załogi. Zenek nie ukrywa, że niezmiernie cieszy go fakt, iż jego syn się uspokoił i zaczął zachowywać odpowiedzialnie, stosownie do wieku.

Praca na morzu ma bardzo cieszyć ukochanego jedynaka Martyniuków, a z pierwszego rejsu wrócił zadowolony. Po chwili odpoczynku wrócił na statek i wypłynął w morze. Ma również dbac o zdrowie – stroni od używek, biega na pokładzie statku. Gdy wrócił na chwile do domu rodzice mieli nie mieć z nim żadnych problemów.

Daniel poprawił też relacje z byłą żoną i teściami. Dzięki temu Martyniukowie mogą swobodnie odwiedzać jedyną wnuczkę, Laurę.

„Jeździmy do niej w odwiedziny i wszystko jest pięknie. Laura bardzo lubi, gdy jej śpiewam” – powiedział Zenek Martyniuk.

Daniel Martyniuk/YouTube @TVP
Daniel Martyniuk/YouTube @TVP

Jak informował portal "Życie Polska": JAK WYGLĄDAŁA WALKA Z CIĘŻKĄ CHOROBĄ JERZEGO STUHRA? KRYSTYNA JANDA PRZYWOŁAŁA PORUSZAJĄCE WSPOMNIENIA Z TEGO CZASU. PEWNA SYTUACJA JĄ WZRUSZYŁA

Przypomnij sobie: NAJNOWSZA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO NIE NAPAWA POLAKÓW OPTYMIZMEM. CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI? PORAŻAJĄCE ZDARZENIA

Portal "Życie Polska" pisał również: SMUTNE INFORMACJE DOTARŁY DO MEDIÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS ZNANEGO I BARDZO CENIONEGO AKTORA. MILIONY POLAKÓW PAMIĘTAJĄ GO Z „NOCY I DNI”. MIAŁ 89 LAT

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PRZEZ 17 LAT KOBIETA NIE DOWIEDZIAŁA SIĘ, CO STAŁO SIĘ Z JEJ DZIECKIEM PO PORODZIE. JEJ CÓRECZKA ZNIKNĘŁA BEZ ŚLADU. PRAWDA O PORYWACZU WYSZŁA NA JAW