Wprzeciwieństwie do swojego starszego przyrodniego rodzeństwa, Barron Trump, który na początku tego roku skończył 15 lat, pozostaje w większości czasu poza centrum uwagi. Ale w tym tygodniu trafił na pierwsze strony gazet po tym, jak został zauważony w Nowym Jorku ze swoją mamą Melanią.

Syn Melanii Trump wyższy od mamy!

źródło: YouTube

Biorąc pod uwagę jego niedawny wygląd, oto, co musisz wiedzieć o najmłodszym członku rodziny Trumpów... W eseju opublikowanym na stronie Białego Domu Melania Trump podzieliła się swoimi doświadczeniami z koronawirusem. W nim ujawniła również, że jej syn Barron również w pewnym momencie uzyskał pozytywny wynik testu na chorobę, ale nie wykazywał żadnych objawów.

Napisała w eseju: To było dwa tygodnie temu, kiedy otrzymałam diagnozę, którą otrzymało już tak wielu Amerykanów w naszym kraju i na świecie – pozytywny wynik testu na COVID-19. Co gorsza, mój mąż i głównodowodzący naszego narodu otrzymali tę samą wiadomość. Oczywiście mój umysł od razu powędrował do naszego syna. Ku naszej wielkiej uldze wynik testu był negatywny, ale znowu, jak wielu rodziców myślało w ciągu ostatnich kilku miesięcy, nie mogłam powstrzymać się od myślenia „a co z jutro lub pojutrze?”. Mój strach się sprawdził, kiedy został ponownie przetestowany i wypadł pozytywnie. Na szczęście jest silnym nastolatkiem i nie wykazywał żadnych objawów. W pewien sposób cieszyłam się, że nasza trójka przeszła przez to w tym samym czasie, abyśmy mogli się sobą nawzajem opiekować i spędzić razem czas. Od tego czasu ma wynik negatywny.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @NikkiOH (@nikkioh.co)

W ciągu ostatnich kilku lat najczęściej widywano go podróżującego z rodzicami, wsiadającego i wysiadającego z samolotu Air Force One lub helikoptera prezydenta, tak jak tutaj, gdy rodzina Trumpa wróciła z wakacyjnego wyjazdu do Mar-a-Lago.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podzielili się radosną wiadomością z fanami. Świętuje cała rodzina popularnej pary. Wiadomo co to za okazja

Zerknij: Zakochana w swoim synku Agnieszka Włodarczyk postanowiła pokazać nowe zdjęcie maleństwa. Małgorzata Rozenek rzuciła żartem na temat imienia chłopca