Jak informuje serwis O2, choć niemiecka prokuratura ma poważne podejrzenia, że 3-letnia Madeleine McCann zginęła z rąk przestępcy Christiana Brücknera, który ma na koncie czyny o charakterze napastowania to służby wciąż nie mają najmocniejszych, ostatecznie obciążających mężczyznę dowodów. Czy dostarczy je była dziewczyna podejrzanego?

Tak twierdzi ojciec zaginionej przed wieloma laty dziewczynki, która ujawnił nowe fakty, w tym podejrzenia, że kobieta ma być kluczowym świadkiem w sprawie Madeleine McCann.

Nowe fakty w sprawie porwania i zabójstwa Madeleine McCann. Była dziewczyna podejrzanego Christiana Brücknera wie coś więcej?

44-letni Christian Brückner, który przebywa w zakładzie karnym w Niemczech, odsiadując wyrok za napaść na kobietę jest również podejrzany o porwanie i zamordowanie 3-letniej Madeleine McCann. Jednak brak jest na tyle mocnych dowodów, aby niemiecka prokuratura mogła postawić mężczyznę w stan oskarżenia i trafiłby przed oblicze sądu.

Na trop mężczyzny policja i prokuratura trafiły za sprawą kolegów, którym Brückner chwalił się, że wie, co stało się z Maddie. Na jego kamerze były również zapisane filmy z napaściami i aktami o charakterze zmuszania do czynności płciowych.

Jak wyznał niedawno ojciec dziewczynki, wiele faktów może dostarczyć służbom była dziewczyna mężczyzny Nicole Fehlinger. Według informacji podanych przez Daily Mail, kobieta miała rozmawiać kilka miesięcy po zaginięciu małej Madeleine. Nie wiadomo o czym odbyła się dyskusja, ale media sugerują, że prokuratura powinna wezwać kobietę na przesłuchanie i to w trybie natychmiastowym.

Jak informował portal "Życie PL": MONIKA RICHARDSON I JEJ SYN ZMAGAJĄ SIĘ Z TRUDNYMI PROBLEMAMI. CHŁOPAK CIERPI NA ZESPÓŁ ASPERGERA. NIEDAWNO WYJAWIŁ, JAK PRZYPADŁOŚĆ NA NIEGO WPŁYWA

Przypomnij sobie: MICHAŁ SZPAK TOTALNIE ZASKOCZYŁ PUBLICZNOŚĆ I WIDZÓW SUPERHIT FESTIVALU 2021. JEGO STYLIZACJA POWALIŁA NA KOLANA. NA CIELE WIELE PORUSZAJĄCYCH NAPISÓW

Portal "Życie PL" pisał również: KAROLINA GILON MIERZY SIĘ ZE SWOJĄ MIŁOŚCIĄ DO JEDZENIA? GWIAZDA PRZYZNAŁA, ŻE MA TRUDNOŚCI Z UTRZYMANIEM WAGI W RYZACH. WYZNAŁA JASNO, ILE PRZYTYŁA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KLAUDIA HALEJCIO NIEDAWNO ZOSTAŁA MAMĄ I POSTANOWIŁA POWIEDZIEĆ WPROST O TRUDACH KARMIENIA PIERSIĄ. MAJA BOHOSIEWICZ WYZNAŁA, ŻE ROZUMIE KOLEŻANKĘ