Jak donosi portal "Jastrząb Post", książę Karol przeżywa teraz bardzo trudne chwile nie tylko za sprawą śmierci swojego ojca. Poczuł się porzucony przez bliskich, także przez swoją ukochaną żonę, Camillę. Co się stało?

Miłość księcia Karola i Camilli

Historia miłosna księcia Karola i Camilli Parker-Bowles jest długa i zawiła. Choć byli w sobie zakochani oboje musieli poślubić inne osoby. Pomimo lat spędzonych z dala od siebie, ich uczucie przetrwało i doczekało się szczęśliwego zakończenia, przynajmniej tak się wszystkim wydawało.

Para pobrała się w 2005 roku. Od tamtej pory wielokrotnie mieliśmy okazję widzieć ich w czasie publicznych wyjść. Zawsze sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych. Spędzili wspólnie domową kwarantannę, wyglądając na bardzo zadowolonych ze swojego towarzystwa.

Książę Karol i Camilla/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę Karol i Camilla/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę Karol i Camilla/YouTube @Dla Ciekawskich

Wspólne zdjęcia księcia Karola i Camilli skutecznie dementowały plotki o kryzysie w ich związku i widmie rozwodu. Początkowy scpetycyzm, co do możliwości rozstania następcy tronu z żoną, zastąpiła obawa, że w plotkach może być ziarno prawdy. Wszystko po tym, co Camilla zrobiła dwa dni po pogrzebie księcia Filipa

Książę Karol porzucony?

Książę Karol zwykle jest niezwykle opanowany, jednak w czasie pogrzebu ojca - czemu trudno się dziwić - z jego oczu popłynęła nie jedna łza. Z pewnością był to jeden z najtrudniejszych dni w jego życiu. Był niezwykle przygnębiony i niezwykle samotny tego dnia.

Okładka "New Idea"/jastrzabpost.pl
Okładka "New Idea"/jastrzabpost.pl
Okładka New Idea/jastrzabpost.pl

Jak donosi informator "New Idea", był przez cały czas sam, nie zanjdując wsparcia u najbliższych mu osób. Okazuje się, że nie tylko w dniu pogrzebu księcia Filipa, Karol nie mógł liczyć na wsparcie. Zaledwie dwa dni później, jego żona zostawiła go samego. Ma ponoć przebywać w Ray Mill House wspólnie z wnukami, posiadłości, którą kupiła w 1996 roku.

Z doniesien "New Idea" wynika także, że książę Karol czuje się bardzo opuszczony i osamotniony. W zebraniu myśli ma mu pomóc pobyt w Walii, gdzie przebywa samotnie.

Myślicie, że szykuje się rozwód księcia Karola i Camilli?

To też może cię zainteresować: Książę William i księżna Kate pochwalili się zdjęciami najmłodszej pociechy. Mieli ku temu wyjątkowy powód

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ksiądz w czasie mszy pierwszokomunijnej zadał chłopcu pytanie. Duchowny nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Trudno było powstrzymać śmiech

O tym się mówi: Niebezpieczne zjawisko nad Polską. Widząc trąbę powietrzną ludzie oniemieli