Jak podaje portal "Pudelek", na oficjalnym profilu księcia Williama i księżnej Kate na Instagramie pojawiło się najnowsze zdjęcie ich najmłodszej pociechy, księcia Louisa. Jego autorką jest sama księżna Cambridge, a sama fotografia powstała z wyjątkowej okazji.

Najnowsza fotografia księcia Louisa

Brytyjska rodzina królewska nadal opłakuje śmierć księcia Filipa, który odszedł 9 kwietnia w wieku 99. lat. W związku z jego śmiercią Królowa Elżbieta II zdecydowała się zrezygnować z obchodów swoich 95. urodzin, przypadających 21 kwietnia. Nie oddano wówczas tradycyjnej honorowej salwy armatniej. Nie pojawił się również nowy oficjalny portret monarchinii.

Zaledwie w trzy dni po urodzinach królowej, rodzina królewska ma kolejną okazję do świętowania. 23 kwietnia swoje urodziny obchodzi najmłodszy syn ksiecia Williama i księżnej Kate, książę Louis. W tym roku chłopiec świętuje 3 lata! Z tej okazji na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych jego rodzice zamieścili fotografię Louisa.

Zdjęcie wykonane zostało tradycyjnie przez księżną Kate, która znana jest ze swojego zamiłowania do fotografii. Widzimy na nim małego księcia z szerokim uśmiechem na twarzy, jadącego na rowerze. Zdjęcie zrobiono tuż przed tym, jak książę Louis poszedł po raz pierwszy do przedszkola.

Najmłodsze dziecko księżnej Kate i księcia Williama zaczął uczęszczać do Willcocks Nursery School w Kensington. Semestr w placówce to koszt około 3,4 tysiąca funtów za semestr nauki w godzinach porannych. Godziny popołudniowe nauki to koszt 2250 funtów za semestr. Do tego samego przedszkola uczęszczała księżniczka Charlotte.

Jak podoba się wam najnowsze zdjęcia księcia Louisa?

To też może cię zainteresować: Są najnowsze zdjęcia małego Archiego. Meghan Markle została przyłapana przez fotografów po raz pierwszy od powrotu Harry’ego z Wielkiej Brytanii

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksandra Kwaśniewska chwali się idealnym życiem na Instagramie pokazując zdjęcia z domu. Jest czego pozazdrościć córce byłego prezydenta

O tym się mówi: Zapadł wyrok w sprawie Dody. Piosenkarka musiała przejść inwazyjne badania sprawdzające czy miała operacje plastyczne. Znane są już szczegóły