Niesamowite zjawisko zobaczyli mieszkańcy Europy. Nie mogli uwierzyć własnym oczom – nikt nie wiedział, co to dokładnie jest. Sprawa została już uwierzona. O co chodziło?

Niesamowite zjawisko w Europie

Portal o2 zauważa, że w sieci pojawiło się wiele zdjęć oraz nagrań przedstawiających niesamowite zjawisko, które można było zaobserwować nad Europą w niedzielę, 28 lutego, w godzinach wieczornych.

Wszystko rozegrało się nad Wielką Brytanią. Mieszkańcy podzielili się w sieci zdjęciami oraz nagraniami ogromnej kuli ognia. Ten zatrważający widok wzbudził ogromne emocje.

Okazuje się, że prawdopodobnie był to spadający meteoryt. Ludzie, którym udało się zauważyć to niecodzienne zjawisko, podzielili się swoimi spostrzeżeniami oraz nagraniami na Twitterze. Towarzyszył mu głośny huk.

Widok można było obserwować w Wielkiej Brytanii, na terenie niemal całego kraju. Wszystko rozegrało się w niedzielę, 28 lutego, późnym wieczorem – niedługo przed 22:00.

Warto przypomnieć, że meteoryty znajdujące się w kosmosie zazwyczaj osiągają prędkość dziesiątek tysięcy kilometrów na godzinę. Wejście w atmosferę ziemską kończy się w ich przypadku zawsze tak samo – wypaleniem i oślepiającym blaskiem, który zauważyć można z powierzchni naszej planety.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW

Z życia gwiazd: MAGDA NAROŻNA MA DOŚĆ I ODGRYZŁA SIĘ BYŁEMU MĘŻOWI NA ZACZEPKI. KŁÓTNIA MIĘDZY BYŁYMI PARTNERAMI WCIĄŻ TRWA! ARTYSTKA POWIEDZIAŁA, CO MYŚLI