Ta niezwykła historia wyciska łzy z oczu. Ciężko uwierzyć, że wydarzyła się naprawdę – a jednak. Portal Lelum opisał przypadek pewnego małżeństwa, które adoptowało dziecko.

Małżeństwo zdecydowało się na adopcję

Para była bardzo zadowolona ze swojego życia – cieszyli się sobą oraz codziennością. Jednak ich szczęście zatruwało jedno ogromne pragnienie – marzyli o posiadaniu dziecka.

Choć długo starali się o własnego potomka, ich próby spełzły na niczym – Annie po prostu nie mogła zajść w ciążę. Coraz bardziej pragnęli dziecka, ale nie mogli mieć własnego.

Poruszająca historia adopcji. Źródło: Youtube Moving Works
Poruszająca historia adopcji. Źródło: Youtube Moving Works

W końcu zdecydowali się na adopcję. Swoją historię opowiedzieli całemu światu. Miała ona swój początek jeszcze w czasach dzieciństwa małżonków.

Walter Manis, mąż Annie, dzieląc się swoją historią, wyznał, że jest bardzo wierzący – tak samo, jak cała rodzina, w której się wychował. Wspominał, że gdy był małym dzieckiem, przyśnił mu się Bóg – przepowiedział mu wówczas, że niegdyś będzie tatą dziewczynki o ciemnych włosach i oliwkowej cerze oraz imieniu Chloe.

Małżeństwo poznało się jeszcze w dzieciństwie, ale później jedno z nich przeprowadziło się i kontakt niegdysiejszych znajomych z piaskownicy urwał się. Minęło wiele lat, a Annie odszukała dawnego kolegę i wkrótce się w sobie zakochali.

Gdy dowiedzieli się, że nie mogą mieć własnych dzieci, byli pewni – adoptują nowego członka rodziny. Przed spotkaniem adopcyjnym ustalili, że dadzą dziewczynce nazwisko Chloe, a gdy okazało się, że biologiczna mama dziecka także chciała je tak nazwać, byli przeszczęśliwi.

Poruszająca historia adopcji. Źródło: Youtube Moving Works
Poruszająca historia adopcji. Źródło: Youtube Moving Works

Po narodzinach Chloe okazało się, że dziewczynka ma oliwkową cerę oraz ciemne włosy. Walter był pewny – to było dziecko, o którym powiedział mu we śnie Bóg!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JEŚLI MAMY W DOMU WYTŁACZANKI PO JAJKACH TO LEPIEJ ICH NIE WYRZUCAĆ. MAJĄ MASĘ POŻYTECZNYCH ZASTOSOWAŃ! DZIĘKI NIM MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ DUŻO PIENIĘDZY

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA RENT I EMERYTUR JUŻ ZA PASEM! KIEDY EMERYCI MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ OTRZYMANIA WYŻSZEGO ŚWIADCZENIA? ZNANA JEST DATA URUCHOMIENIA PRZELEWÓW

O tym się mówi na świecie: NA TO ODKRYCIE CZEKALIŚMY AŻ 250 LAT! FASCYNUJĄCE ZNALEZISKO W CENTRUM BADAŃ ARCHEOLOGÓW. CHCĄ POTWIERDZIĆ POCHODZENIE WRAKU TAJEMNICZEGO STATKU

Z życia gwiazd: KUBA WOJEWÓDZKI NIE MIAŁ LITOŚCI DLA AGUSTINA EGURROLI. CO ZROBIŁ GWIAZDOR? TYLKO ON MÓGŁ ZDECYDOWAĆ SIĘ NA TAKI RADYKALNY KROK I TO NA WIZJI