Nie da się ukryć, że Paulo Sousa stracił wiele w oczach zarówno polskich sportowców, jak i kibiców. Jego nagłe odejście ze stanowiska trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej wywołało falę oburzenia.

Kibice są rozczarowani!

Jak podaje portal Super Express, pierwsze doniesienia na temat decyzji Paulo Sousy pojawiły się mniej więcej w okresie świątecznym. Wtedy mówiono o tym, że trener polskiej reprezentacji chce odejść, aby trenować jeden z brazylijskich klubów. Na początku mało kto wierzył w te doniesienia, a polscy kibice byli zapewniani, że mogą spać spokojnie.

Finalnie jednak Paulo Sousa faktycznie zwrócił się do Polskiego Związku Piłki Nożnej o rozwiązanie kontraktu. Jest to dla nas o tyle trudna sytuacja, że już w marcu zaczynają się baraże, które zadecydują o naszym awansie na mundial. Niestety, obecnie polska kadra pozostała bez trenera i jest to niezwykle stresujący czas, zarówno dla piłkarzy, jak i dla kibiców.

Padły mocne słowa!

Od czasu swojej decyzji Paulo Sousa nie umieścił żadnego komentarza na ten temat. Dopiero teraz zgodził się na wywiad z portugalską telewizją RTP. Nadal nie został opublikowany pełny zapis rozmowy z byłym trenerem naszej kadry, jednak jedne ze słów Paulo Sousy, które wyszły już na jaw, zdecydowanie nie spodobają się Polakom.

– Podjąłem decyzję o opuszczeniu reprezentacji Polski, by trenować najlepszy klub na świecie – zaznaczył Paulo Sousa podczas wywiadu.

Można zatem wnioskować, że brazylijski klub jest dla Paulo Sousy o wiele lepszy, niż nasza kadra narodowa. Takie słowa są niezwykle krzywdzące zarówno dla piłkarzy, jak i dla fanów piłki nożnej w naszym kraju. Czy wypowiedź byłego trenera zostanie skomentowana przez PZPN?

Jak informował portal "Życie Polska": JEŚLI MIESZKASZ W JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH POLSKICH MIAST I OPIEKUJESZ SIĘ KOTEM MUSISZ DOPEŁNIĆ TEGO OBOWIĄZKU. W INNYM WYPADKU GROZI OGROMNA KARA

Przypomnij sobie: DOBRE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. ZAPADŁA WAŻNA DECYZJA DOTYCZĄCA NASZYCH FINANSÓW. CHODZI O CENY PRĄDU, GAZU I PALIWA. PREMIER WYJAŚNIŁ SZCZEGÓŁY

Portal "Życie Polska" pisał również: DZIŚ ODBĘDZIE SIĘ OSTATNIE POŻEGNANIE ŻORY KOROLYOWA. ŻONA TANCERZA OGŁOSIŁA, CO WYDARZY SIĘ PODCZAS CEREMONII

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEPOKOJĄCE WIEŚCI DOTYCZĄCE MONIKI MILLER. WNUCZKA LESZKA MILLERA OD KILKU DNI ZNAJDUJE SIĘ W SZPITALU. LEKARZE ZDECYDOWALI SIĘ PRZEKAZAĆ DIAGNOZĘ