Od czasów Adama Małysza i jego świetnych osiągnięć, polscy kibice nieustannie pokładają ogromne nadzieje w skoczkach narciarskich. Niestety, ten sezon Pucharu Świata nie należy do najlepszych.

Co jest tego powodem?

Jak podaje portal Super Express, trwający obecnie sezon Pucharu Świata 2021/2022 przyprawia kibiców skoków narciarskich o zawrót głowy. Nasi skoczkowie przechodzą ogromny kryzys i żaden z nich nawet nie zbliżył się do podium.

Co więcej, ostatnio Kamil Stoch wrócił z zawodów do domu, aby przemyśleć sobie to, co wydarzyło się podczas ostatnich zmagań. Niestety, polscy zawodnicy nie wrócili do formy nawet po świątecznej przerwie oraz obozie w Ramsau, który miał nieco poprawić ich formę.

Tak źle nie było już dawno

Kiedy tylko okazało się, że Kamil Stoch nie weźmie udziału w dalszych zmaganiach Turnieju Czterech Skoczni, fani skoków narciarskich zadawali sobie pytanie czy inny z zawodników naszej kadry zastąpi skoczka. Tak się jednak nie stało, bowiem żaden z naszych skoczków nie jest obecnie w dobrej dyspozycji.

Głos na temat całej sprawy zabrał sam Adam Małysz, który skomentował między innymi formę Dawida Kubackiego.

- Dawid nie skacze na tyle, co wszyscy by chcieli - bo to też widać. Zobaczymy co z Dawidem... Jeśli będzie sytuacja taka, że faktycznie nie będzie zdecydowanej poprawy, no to wtedy trenerzy też zadecydują - czy będzie jakiś trening... jeśli będzie gdzie – wyjawił Adam Małysz.

Czy istnieje zatem jakakolwiek szansa, że forma naszych skoczków jeszcze w tym sezonie ulegnie poprawie i zaczną oni osiągać satysfakcjonujące wyniki?

Jak informował portal "Życie Polska": JEŚLI MIESZKASZ W JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH POLSKICH MIAST I OPIEKUJESZ SIĘ KOTEM MUSISZ DOPEŁNIĆ TEGO OBOWIĄZKU. W INNYM WYPADKU GROZI OGROMNA KARA

Przypomnij sobie: DOBRE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. ZAPADŁA WAŻNA DECYZJA DOTYCZĄCA NASZYCH FINANSÓW. CHODZI O CENY PRĄDU, GAZU I PALIWA. PREMIER WYJAŚNIŁ SZCZEGÓŁY

Portal "Życie Polska" pisał również: JEST SZANSA NA ODWOŁANIE SIĘ DO ZUS W SPRAWIE ODRZUCENIA WNIOSKU O 500 PLUS DLA SENIORA. EMERYCI MUSZĄ PAMIĘTAĆ O JEDNYM. KLUCZOWY JEST TUTAJ CZAS

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEPOKOJĄCE WIEŚCI DOTYCZĄCE MONIKI MILLER. WNUCZKA LESZKA MILLERA OD KILKU DNI ZNAJDUJE SIĘ W SZPITALU. LEKARZE ZDECYDOWALI SIĘ PRZEKAZAĆ DIAGNOZĘ