Najnowsze słowa wypowiedziane przez najpopularniejszego skoczka w Polsce, Kamila Stocha mówią same za siebie. Sportowiec w wymownych słowach wypowiedział się o swojej formie w tym sezonie. Sportowiec nie ukrywa niezadowolenia z siebie. To naprawdę przykry widok... Co takiego powiedział?

Nie od dziś wiadomo, że zima dla Polaków od wielu lat kojarzy się tylko z jednym – niezwykle emocjonującymi zawodami w skokach narciarskich, które zawsze dostarczały ogrom ekscytacji. Nasi skoczkowie od dawna należą do najlepszych na świecie w tej dyscyplinie sportu, dlatego każdy miłośnik sportów zimowych z niecierpliwością wyczekiwał kolejnych zdobytych na podium nagród przez reprezentantów Polski.

W tym sezonie jednak coś poszło nie po myśli wszystkich. Nasza kadra negatywnie zaskoczyła fanów i na każdych kolejnych zawodach prezentowali kiepskie wyniki, plasując się na dalekich miejscach.

W Internecie powstało wiele różnych opinii – wiele osób twierdzi, że skoczkowie stracili formę po przyjętych szczepionkach, inni zaś uznali, że ich kariera po prostu powoli się kończy.

Kamil Stoch wymownie o swoich skokach

Sami skoczkowie także nie kryją niezadowolenia i smutku z racji ich słabych wyników, co potwierdza udzielony ostatnio przez Kamila Stocha wywiad – a raczej odmowa jego udzielenia!

Po pytaniu, jakie padło od dziennikarza skoczek powiedział krótko “nie ma o czym gadać”, po czym odszedł do szatni.