Robert Lewandowski to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych i ambitnych piłkarzy naszej reprezentacji. Piłkarz od kilku lat świetnie radzi sobie na boisku i nie sposób wyobrazić sobie, że kiedyś może podjąć decyzję o odejściu z kadry.

Fani polskiej kadry nieco spanikowali!

Jak podaje portal o2, we wtorkowy wieczór fani Roberta Lewandowskiego mocno się zaniepokoili! Na Twitterze Łączy nas piłka pojawił się post, który zmroził krew w żyłach wielu fanów!

- Robert Lewandowski kończy karierę – napisano na Twitterze.

O co chodziło?

Fani zamarli! Mało kto wyobraża sobie bowiem sukcesy naszej kadry bez udziału Roberta Lewandowskiego! Okazuje się jednak, że wpis był tylko formą zabawy, którą zapoczątkował w sieci profil Netflix Polska.

Pod postem opublikowanym przez profil Łączy nas piłka od razu zaczęły pojawiać się komentarze fanów. Wielu wyznało, że omal nie dostało zawału, natomiast jeden z komentujących wyznał, że jak tylko zobaczył post, to od razu zaczęła trząść mu się ręka.

Jak zatem widać, Polacy nie wyobrażają sobie momentu, w którym Robert Lewandowski postanowi zakończyć swoją karierę! Przypomnijmy, że do tej pory Lewy zdobył dla naszej kadry aż 72 gole! Miejmy nadzieję, że jeszcze długo będziemy mogli oglądać go w naszych narodowych barwach i cieszyć się z jego sukcesów!

Dziś wieczorem trzymamy kciuki za naszą reprezentację w meczu z Anglią! Liczymy na korzystny wynik!

Jak informował portal "Życie Polska": TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ ZE ZNANYCH PIOSENKAREK! MAJA HYŻY PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI OSTATNIMI WYDARZENIAMI Z JEJ ŻYCIA

Przypomnij sobie: NIEBYWAŁE INFORMACJE O KSIĘCIU WILLIAMIE TRAFIŁY DO MEDIÓW. CZY NASTĘPCA TRONU MA ZUPEŁNIE INNĄ TWARZ NIŻ OFICJALNA? DO SIECI TRAFIŁA KŁÓTNIA Z BRATEM

Portal "Życie Polska" pisał również: CEZARY ŻAK MA JUŻ DOŚĆ? TAKIEGO WYZNANIA AKTORA NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! POSZŁO O SERIAL "RANCZO"

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SŁOWA MAGDY GESSLER O NIEZASZCZEPIONYCH WYWOŁAŁY WIELKIE PORUSZENIE W SHOW-BIZNESIE. EDYTA GÓRNIAK POSTANOWIŁA ZAREAGOWAĆ. JEJ WYPOWIEDŹ POWALA