Niemal od samego początku książę William był przedstawiany w zagranicznych mediach jak ten z synów księcia Karola, który zachowuje dystans, spokój, jest wyważony i unika za wszelką cenę wszelakich konfliktów, skandali i sytuacji, które mogłyby narazić jego dobre imię, a przede wszystkich wizerunek samej monarchii i królowej Elżbiety II. Książę Harry otrzymał łatkę hulaki i skandalisty, który używa życia.

Jak informuje jednak serwis Pomponik, prawda jest nie do końca taka, jaką chcieliby to widzieć Brytyjczycy. Właśnie wyszło na jaw, jaki naprawdę charakter ma przyszły następca tronu. Czy myliliśmy się co do niego?

Książę William prowokuje kłótnie? Czy jest czarnym charakterem wśród rodziny królewskiej?

Odejście Harry’ego z brytyjskiego dworu wiązało się z wielkim poruszeniem i skandalem. Wyprowadzka księcia z Wielkiej Brytanii do USA powoduje, że coraz większa liczba tytułów prasowych i internetowych zaczyna go postrzegać jako dziwaka wchodzącego w konflikt z niemal całą rodziną królewską, w tym z własnym bratem, ojcem, szwagierką, a nawet królową Elżbietą.

Jaka jest jednak prawda? Harry i Meghan postanowili po raz kolejny pokazać ich wersje wydarzeń. Wkrótce ma ukazać się film „Harry i Meghan: Ucieczka z pałacu”, w którym ma zostać przedstawiona historia odejścia Harry’ego i Meghan z pałacu Buckingham.

Może to być jednak dość bolesne dla księcia Williama, gdyż jak donoszą zagraniczne media, został on przedstawiony w obrazie w dość negatywnym świetle – jako czarny charakter!

„Daily Mail” podaje, że książę William był negatywnie nastawiony do związku brata z Meghan Markle, która określał jako celebrytkę, a nie członka rodziny królewskiej. W sieci dostępny jest już trailer produkcji.

Jak informował portal "Życie Polska": ŚLIMAKI TO ZMORA WIĘKSZOŚĆ OGRODNIKÓW I POSIADACZY DZIAŁEK! CZY ZAWSZE SĄ WYŁĄCZNIE SZKODNIKAMI? SĄ PROSTE SPOSOBY NA TO, BY SIĘ ICH TRWALE POZBYĆ

Przypomnij sobie: PRZEZ NIEWYBACZALNY BŁĄD LEKARZA DZIECKO PRZYSZŁO NA ŚWIAT Z WIELKĄ RANĄ NA TWARZY. RODZICE DOMAGAJĄ SIĘ POCIĄGNIĘCIA MEDYKÓW DO ODPOWIEDZIALNOŚCI

Portal "Życie Polska" pisał również: NA TO ODKRYCIE CZEKALIŚMY AŻ 250 LAT! FASCYNUJĄCE ZNALEZISKO W CENTRUM BADAŃ ARCHEOLOGÓW. CHCĄ POTWIERDZIĆ POCHODZENIE WRAKU TAJEMNICZEGO STATKU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOBIETA PRZYPADKOWO ODNALAZŁA STARE WEJŚCIE DO PIWNICY W NOWYM DOMU. GDY DO NIEJ WESZŁA TO ZAMARŁA. PORAŻENI NAGRANIEM INTERNAUCI RADZĄ JEJ UCIEKAĆ