W polskim show-biznesie zawrzało po słowach Magdy Gessler o osobach niezaszczepionych i po tym, jak stwierdziła, że do lokali gastronomicznych powinny wchodzić jedynie osoby po testach pod kątem zakażenia COVID-19.

Jedni przyznają restauratorce rację, ale są też tacy, którzy bojkotują jej lokale i stwierdzają, że jest to wprowadzanie segregacji sanitarnej.

Jak nietrudno się domyślić, sądząc po poglądach na tę sprawę gwiazdy, Edyta Górniak jest oburzona słowami Magdy Gessler i nie może uwierzyć, że tego typu hasła padają publicznie. Zapytana o opinię przez „Super Express” piosenkarka nie zostawia suchej nitki na poglądach gwiazdy TVN!

Edyta Górniak ostro o Magdzie Gessler. Piosenkarka ma dość prześladowania nieszczepionych

Magda Gessler w bardzo mocny sposób wypowiedziała się niedawno na temat dostępu do gastronomii Polaków i przyszłości tej branży w dobie zbliżającej się czwartej fali.

Restauratorka stwierdziła wprost, że do restauracji i lokali powinny wchodzić tylko osoby po szczepionce, albo jak się wyraziła „wymazane”, czyli z negatywnym wynikiem testu na COVID-19. Surowy ton wypowiedzi Gessler, mówiąc delikatnie, zdenerwował Edytę Górniak.

Nie da się ukryć, że piosenkarka i gwiazda TVN mają ze sobą mocno na pieńku w dobie pandemii, gdyż stoją po przeciwnych stronach. Edyta Górniak bardzo poważnie podeszła do wypowiedzi Gessler, wyjaśniając w rozmowie z „SE”, że musiała kilkukrotnie posłuchać wypowiedzi restauratorki, gdyż chciała wierzyć, że tylko źle coś usłyszała.

Niezwykle mocno zaniepokoił ją mocno szyderczy i drwiący ton wypowiedzi Gessler, który dla Edyty Górniak jest kolejnym niepotrzebnym dzieleniem społeczeństwa.

Edyta Górniak nie odmawia oczywiście Magdzie Gessler możliwości zamknięcia dostępu do swoich restauracji niezaszczepionym lub „niewymazanym”, ale jej zdaniem powinna wypowiadać się w bardziej łagodnym tonie, powiedzieć, że chce, aby w jej lokalach ludzie czuli się bezpiecznie.

Dla piosenkarki takie stawianie sprawy na ostrzu noża jest kolejnym dzieleniem Polaków i nastawianiu ich przeciwko sobie.

Jak mówi, największym problemem społeczeństwa dziś nie jest sama choroba i pandemia, a brak człowieczeństwa. Powiedziała również, co myśli o użyciu określenia „wymazani” przez Gessler.

„Co to jest za określenie? Czy tak może powiedzieć człowiek o człowieku? Nawołuję do wszystkich - nie traćmy moralności” – powiedziała Edyta Górniak z rozmowie z SE.

Magda Gessler/ YouTube @W moim stylu Magda Mołek
Magda Gessler/ YouTube @W moim stylu Magda Mołek

Jak informował portal "Życie Polska": ŚLIMAKI TO ZMORA WIĘKSZOŚĆ OGRODNIKÓW I POSIADACZY DZIAŁEK! CZY ZAWSZE SĄ WYŁĄCZNIE SZKODNIKAMI? SĄ PROSTE SPOSOBY NA TO, BY SIĘ ICH TRWALE POZBYĆ

Przypomnij sobie: PRZEZ NIEWYBACZALNY BŁĄD LEKARZA DZIECKO PRZYSZŁO NA ŚWIAT Z WIELKĄ RANĄ NA TWARZY. RODZICE DOMAGAJĄ SIĘ POCIĄGNIĘCIA MEDYKÓW DO ODPOWIEDZIALNOŚCI

Portal "Życie Polska" pisał również: NA TO ODKRYCIE CZEKALIŚMY AŻ 250 LAT! FASCYNUJĄCE ZNALEZISKO W CENTRUM BADAŃ ARCHEOLOGÓW. CHCĄ POTWIERDZIĆ POCHODZENIE WRAKU TAJEMNICZEGO STATKU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOBIETA PRZYPADKOWO ODNALAZŁA STARE WEJŚCIE DO PIWNICY W NOWYM DOMU. GDY DO NIEJ WESZŁA TO ZAMARŁA. PORAŻENI NAGRANIEM INTERNAUCI RADZĄ JEJ UCIEKAĆ