Marta Kubacka czyli żona popularnego polskiego skoczka narciarskiego ujawniła ostatnio jak wygląda atmosfera w ich domu po Mistrzostwach Świata, które zakończyły się w ubiegły weekend w niemieckim Obersdorfie.

Okazało się, że na Dawida Kubackiego wylała się fala hejtu i bolesnych zarzutów. Wszystko to z powodu nieudanego skoku podczas konkursu drużynowego.

Przed ostatnim skokiem Polacy byli na prowadzeniu przed Niemcami i Austriakami. Niestety Dawid Kubacki nie osiągnął tak dobrej odległości jak Karl Geiger czy Stefan Kraft i ostatecznie nasza drużyna spadła na trzecią pozycję wygrywając brązowy medal.

Złoto zdobyły Niemcy, a srebro Austria.

Żona wspiera w trudnych chwilach

Każdy sportowiec musi być przygotowany zarówno na sukcesy, jak i na porażki. Dlatego pomimo różnych negatywnych komentarzy, Dawid Kubacki nie przejmuje się, zwłaszcza że pretensji nie maja ani jego koledzy z drużyny, ani trener.

Obecnie skoczek przebywa w domu wraz z żoną oraz maleńką córeczką Zuzanną. Marta Kubacka pokazała domową sielankę na Instagramie. Widać, że atmosfera jest prawdziwie domowa, a cała rodzina promieniuje szczęściem.

Na zdjęciach na Instagramie można zobaczyć także innego członka rodziny. Jak widać, również i pies przyzwyczaił się do nowych porządków w domu.

Zakończenie sezonu

Dawida Kubackiego i resztę skoczków będzie można jeszcze podziwiać podczas ostatniego weekendu skoków Planicy gdzie zakończy się obecny sezon.

Rywalizacja potrwa od 25 do 28 marca. W klasyfikacji generalnej Dawid Kubacki jest obecnie na piątym miejscu. Wiadomo już jednak, że walka o Kryształową Kulę jest już rozstrzygnięta. Wygrał Norweg Halvor Egner Granerud.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 11-letnia dziewczynka jest prawdziwą bohaterką. Uratowała swoją babcię z domu, który pochłonął ogień. Co się dokładnie wydarzyło

Jak informował portal „Życiepl”: Jasnowidz nie ma dla nas zbyt dobrych wieści. Krzysztof Jackowski zdradził czego możemy oczekiwać latem. Bardzo poważne słowa

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Książę William zabrał głos w sprawie wywiadu Harry'ego i Meghan. Odniósł się do oskarżeń bratowej