Za nami kolejna transmisja live z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim, który na kanale YouTube regularnie dzieli się swoimi przeczuciami odnośnie przyszłości.

Tym razem jasnowidz ujawnił co się zdarzy w najbliższych miesiącach w sprawie pandemii SARS-CoV-2.

Krzysztof Jackowski niestety nie ma zbyt pozytywnych wieści. Jak przekonuje, pandemia nabierze mocnego rozpędu w naszym kraju, a o złagodzeniu obostrzeń możemy jedynie pomarzyć.

„Ciepłą wiosną albo latem, raptem, skądś, pojawi się zagrożenie zdrowotne u nas. (…) Być może ta sama zaraza, wariant lub coś nowego. (...)” – mówi jasnowidz.

W najbliższe lato odczujemy też już pierwsze poważne skutki kryzysu gospodarczego spowodowanego przez koronawirus.

Polityczne zawirowania

Według Krzysztofa Jackowskiego, spokojnie nie będzie też w polityce. Jasnowidz przewiduje nawet rozpad Unii Europejskiej.

Unia Europejska / pixabay
Unia Europejska / pixabay

Kryzys rozpocznie się od wprowadzenia nowego prawa odnośnie poruszania się po UE w ramach strefy Schengen.

„Będzie nowe prawo w kwestii przemieszczania się po Europie. (...) To będzie zacieranie Strefy Schengen. To będzie trochę utrudniało nam swobodne poruszanie się” – tłumacz Jackowski.

Jasnowidz uważa też, że przed problemami w ostatnim momencie uchroniła się Wielka Brytania, która wyszła ze Wspólnoty. Teraz Unię Europejską czeka powolny rozpad i wiele konfliktów.

Co o tym myślicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marzena Rogalska odeszła z TVP a teraz namiesza w TVN? Zaskakujące doniesienia mówią, że może zastąpić znanego celebrytę na popularnym programie

Jak informował portal „Życiepl”: Lech Wałęsa przeżywa trudne chwile. To ogromna strata dla byłego prezydenta. Co się stało

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Nagranie bije rekordy popularności. Znana z Królowych Życia celebrytka pokazała jak to się robi. Fani Dagmary Kaźmierskiej docenili jej poczucie humoru

Zobacz także: Teściowa dała nam żelazko w prezencie ślubnym i mieszkanie swojej ulubionej, najmłodszej córce. Teraz chce się do nas przenieść. Nie pozwoliłem