Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego właśnie została ogłoszona. Jasnowidz o tym, kiedy zakończy się konflikt na Ukrainie. W swojej audycji mężczyzna przekazał konkretną datę - czy ta wizja się sprawdzi? Oraz jak - według jego słów - zakończy się ten spór? Koniecznie przeczytaj!

Wojna na Ukrainie, która została zapoczątkowana przez wojska rosyjskie trwa nieprzerwanie od ponad dwóch miesięcy. Społeczeństwo ukraińskie od pierwszego dnia tłumnie ruszyło za granicę w poszukiwaniu lepszego miejsca do życia z nadzieją na to, że niebawem wrócą do swoich czterech ścian.

Niestety, wojna zebrała i każdego dnia zbiera coraz większe żniwa w postaci ogromnych strat – wiele osób nie ma do czego lub kogo wracać. Miliony ludzi – nie tylko uchodźców, ale także tych, których bezpośrednio nie dotknęło widmo wojny – z każdym dniem liczy na zakończenie tej tragedii.

Jasnowidz Jackowski o zakończeniu wojny

Krzysztof Jackowski w najnowszej wizji poruszył temat wojny - według niego koniec działań zbrojnych ma nastąpić w lipcu. Czy tak faktycznie będzie?

- W okresie lipca na Ukrainie może się uspokoić. Powiedziałem, że Ukraina nie będzie zdobyta jako cała Ukraina [...]. Rosja się zatrzyma, być może dojdzie nawet do jakiegoś porozumienia lub zawieszenia broni. - brzmi fragment wypowiedzi.