Dorota Gardias nieustannie tryska pozytywną energią! Kobieta ciągle podejmuje się nowych wyzwań i nieustannie stawia na rozwój! Widzowie uwielbiają prognozy pogody w jej wykonaniu, jednak to nie jedyny program, w jakim możemy oglądać gwiazdę.

Celebrytka nieustannie zachwyca!

Jak przypomina portal Super Express, w ostatnim czasie Dorota Gardias prowadziła takie programy jak „Meteo Maniak” czy „Projekt plaża”. Co więcej, kobieta wzięła także udział w „Azja Express” oraz „Tańcu z gwiazdami”.

Ostatnio Dorota Gardias wystąpiła także w nowym programie stacji TVN „Mask Singer”. Podczas udziału w muzycznym show okazało się, że gwiazda fenomenalnie dobrze śpiewa! Wyszło na jaw, że kiedy była mała, śpiewu uczył ją tata, a niedługo później chodziła do szkoły muzycznej. Co więcej, gwiazda śpiewała także w zespole oraz w chórze.

Gwiazda zrealizuje swoje marzenia!

Co więcej, Dorota Gardias postanowiła wrócić do swojego dawnego hobby! Okazuje się, że gwiazda jest otwarta na propozycje i każdy może zamówić występ gwiazdy! Celebrytka wyznała, że planuje także wydać wreszcie swój singiel!

- Mieliśmy już próbne nagrania i chciałabym, żeby pojawiło się to jak najwcześniej. Myślę, że to może być czerwiec – wyjawiła gwiazda.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU