Dorota Gardias nie ma zbyt dużego szczęścia miłości. Gwiazda już kilkukrotnie wchodziła w relacje, które jednak nie kończyły się dla niej zbyt dobrze. Jakiś czas temu prezenterka była w związku z Piotrem Bukowieckim, jednak związek nie przetrwał próby czasu.

Prezenterka nie ma szczęścia w miłości


Jak przypomina portal Jastrząb Post, ostatnio gwiazda była związana z Dariuszem Pachutem. Ostatnio okazało się, że także ten związek nie był zbyt szczęśliwy dla Doroty Gardias. Sama gwiazda zaznaczyła, że została zraniona.

Podczas rozmowy z dziennikarką portalu Jastrząb Post – Karoliną Motylewską, Dorota Gardias uchyliła rąbka tajemnicy na temat rozstania, a także poruszyła temat idealnego partnera.

Dorota Gardias nie zamierza szukać miłości na siłę

Warto zaznaczyć, że Dorota Gardias i Dariusz Pachut planowali założenie wspólnego biznesu. Para chciała bowiem oprowadzać turystów po Tatrach. Finalnie jednak wiele wskazuje na to, że sama prezenterka podejmie się takich działań.

Dorota Gardias wyznała także, że nie rozpacza po rozstaniu, a jej serce jest przepełnione miłością!

- W moim sercu jest mnóstwo dobrych emocji. Czy ono jest wolne? Ono jest zajęte. Jest córka, jest miłość do muzyki. Jest miłość do rodziny, do przyrody. Ja mam w sobie dużo energii i dużo miłości – zaznaczyła prezenterka.

Gwiazda dodała także, że nie zamierza na siłę szukać miłości i chce teraz zająć się sobą, a odpowiedni partner sam się znajdzie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU