Dziś w mediach pojawiła się niezwykle smutna wiadomość. W wieku 67 lat zmarł Ludwik Dorn. Znany polityk, wicepremier, minister spraw wewnętrznych i administracji oraz współzałożyciel Prawa i Sprawiedliwości. Polityk zmarł dziś, 7 kwietnia.

To niezwykle smutna wiadomość dla Polaków!

Informację o śmierci byłego wicepremiera przekazał Super Express. Polityk przyszedł na świat dokładne 5 czerwca 1954 roku, w Warszawie. Mocno angażował się w działalność antykomunistyczną. Pod koniec lat osiemdziesiątych zaczął współpracować z Jarosławem Kaczyńskim.

Po wyborze Lecha Wałęsy na prezydenta naszego kraju, Ludwik Dorn rozpoczął pracę w Kancelarii Prezydenta, gdzie objął stanowisko kierownika zespołu analiz. W 2001 roku razem z braćmi Kaczyńskimi założył partię Prawo i Sprawiedliwość.

Polityk współpracował z braćmi Kaczyńskimi

Ludwik Dorn w 2005 roku objął stanowisko ministra spraw wewnętrznych i administracji, a także stanowisko wicepremiera. Natomiast dwa lata później, w 2007 roku, Ludwik Dorn został mianowany na marszałka Sejmu.

Nie da się ukryć, że śmierć znanego polityka to ogromna strata dla całego kraju. Do rodziny i najbliższych Ludwika Dorna nieustannie napływają kondolencje i wyrazy współczucia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU