W ostatnim czasie los nie jest łaskawy dla Adriany Kalskiej. Jak aktorka sama wyznała, w jednym z oświadczeń opublikowanych jakiś czas temu w mediach społecznościowych, jej związek z Mikołajem Roznerskim zakończył się w połowie grudnia ubiegłego roku.

Adriana Kalska ma dość medialnych doniesień!

Rozstanie na pewno nie było dla pary łatwe. Warto także dodać, że nadal w serialu „M jak miłość” grają zakochane małżeństwo. Jak natomiast donoszą media, po rozstaniu byli zakochani nie pozostali w zbyt przyjacielskich stosunkach i z tego też powodu unikają siebie najbardziej jak mogą.

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio na profilu Adriany Kalskiej pojawiło się zdjęcie, na którym to fani po raz pierwszy mogli zobaczyć siostrę aktorki. Obserwatorzy byli zachwyceni, bowiem gwiazda bardzo rzadko pokazuje w mediach swoje prywatne życie.

Czym zajmuje się siostra aktorki?

Paulina Kalska, siostra Adriany Kalskiej, jest architektem. Kobieta jest absolwentką Politechniki Poznańskiej. Następnie studiowała także w Danii, gdzie uzyskała tytuł Architectural Technology & Construction Management. Paulina Kalska skorzystała także z wymiany w czasie studiów i przez pewien czas studiowała w Australii. Teraz Paulina Kalska mieszka w stolicy, a jej miejscem pracy jest pracownia Kuryłowicz & Associates.

Nie da się zatem ukryć, że siostra znanej aktorki ma na koncie wiele zawodowych sukcesów. A czy według Was siostry są do siebie podobne?