Najnowsza fotografia opublikowana przez jednego z najbardziej popularnych aktorów w Polsce, Mikołaja Roznerskiego robi w sieci prawdziwy szał! Aktor pokazał się z atrakcyjną blondynką u boku. Takiej fotki nikt się nie spodziewał! Koniecznie musisz zobaczyć.

Mikołaj Roznerski jest postacią, którą zna niemalże każdy. Mężczyzna w polskim kinie pojawił się niespodziewanie kilka lat temu, lecz jego kariera w błyskawicznym tempie nabrała rozpędu i bardzo się rozwinęła. Na ekranie 38 – latek zadebiutował w roku 2012, kiedy to dostał propozycję zagrania w kultowym “M jak Miłość”.

Tam też właśnie poznał swoją kilkuletnią partnerkę, Adrianę Kalską, z którą tworzyli wspaniały duet, a fani ich uwielbiali i z niecierpliwością czekali na ogłoszenie zaręczyn. Jak się okazało, ogłoszono jednak... rozstanie!

Roznerski ponownie z piękną kobietą u boku!

Po rozstaniu spekulowano o romansach Mikołaja Roznerskiego z innymi kobietami - pojawiły się domysły, że nową wybranką aktora może być Anna Głogowska. Tego jednak nie potwierdzono.

Najnowsze dodane przez aktora zdjęcie w sieci również przedstawia go z piękną blondynką, lecz jest to tylko kadr z filmu zapowiadający jego premierę.

- Dzień dobry. Z rana taka to informacja. ,,Poskromienie złośnicy ,, w reż Ani Wieczur , na Netfix już od 13 kwietnia Ja widziałem ! Się uśmiałem ! Rozpłakałem ! Kolegami zachwycałem ! I po filmie się zastanawiałem. - brzmi zapowiedź filmu.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT