Nie da się ukryć, że Jacek Kurski to niezwykle wyrazista, a zarazem bardzo kontrowersyjna postać. Mężczyzna od 2016 roku jest prezesem Telewizji Polskiej, a jego decyzje, które podejmuje podczas swojej kadencji są niejednokrotnie bardzo mocno komentowane w krajowych mediach.

Jacek Kurski poświęca się swojej rodzinie!

Warto także zaznaczyć, ze od kiedy Jacek Kurski pełni rolę prezesa TVP, wiele znanych gwiazd zdecydowało się na rezygnację z pracy w telewizji publicznej i odeszło do konkurencji. Jacek Kurski nie wygląda jednak na człowieka, który mocno przejmowałby się tym faktem.

W ostatnim czasie prezes TVP poczynił bardzo odważne kroki w swoim życiu. Najpierw stanął przed ślubnym kobiercem, gdzie przyrzekł miłość swojej ukochanej żonie. Rok temu na świecie pojawiła się natomiast córeczka pary – Anna Klara Teodora.

Niesamowity prezent dla ukochanej córeczki!

Dziewczynka kilka dni temu obchodziła swoje pierwsze urodziny. Okazuje się, że rodzice mocno zaskoczyli swoją córeczkę i sprawili jej prezent, o którym marzy wiele dziewczynek.

Anna Klara Teodora otrzymała bowiem na urodziny zabawkowy dom! Okazała zabawka stanęła już w pokoju dziewczynki, a do domku szybko wprowadziły się lalki i pluszaki! Nie ma wątpliwości, że taka zabawka posłuży córeczce Kurskich przez długie lata!