Najnowsze fotografie zamieszczone przez stacje meteorologiczne w mediach społecznościowych robią prawdziwy szał! Ostatnio nad Polską miało miejsce fenomenalne i nieprawdopodobne zjawisko atmosferyczne. Takiego układu chmur nie było jeszcze nigdy! Koniecznie to zobacz!

Nie od dziś wiadomo, że natura lubi zaskakiwać i co jakiś czas możemy obserwować różne anomalia pogodowe czy niespotykane zjawiska w kosmosie dające ciekawe widoki.

Piękna pogoda oraz niemal bezchmurne niebo, które utrzymuje się nad naszym krajem od dłuższego czasu wczoraj zostało zakłócone, gdyż pojawiły się chmury – lecz jak się okazuje, były one widoczne tylko w połowie kraju. I to dosłownie! O co chodzi?

Chmury podzieliły Europę na pół!

Wczoraj, 17 marca na niebie miało miejsce zadziwiające zjawisko. Chmury ułożyły się w piękne pasmo, które podzieliło Europę na dwie części - jedna połowa była zachmurzona, druga całkowicie bezchmurna. Ta ogromna chmura przechodziła akurat idealnie przez środek naszego kraju, co widać na zdjęciu satelitarnym. Trzeba przyznać, że wyglądało to naprawdę imponująco!

- (...) chmury ciągnęły się znad Morza Śródziemnego aż po Skandynawię, obejmując niemal całą zachodnią Europę. Na wschodzie kontynentu było bezchmurnie - brzmi informacja na portalu twojapogoda.plJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT