Małgorzata Rozenek – Majdan to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju. Kobieta nieustannie jest obecna w mediach społecznościowych, a także współpracuje ze stacją TVN.

Co takiego chciała zrealizować gwiazda?

Od pewnego czasu w mediach głośno było o jej konflikcie z Kubą Wojewódzkim. Oficjalnie celebryci nie przepadali za sobą i bardzo często wbijali sobie szpilki. Teraz Małgorzata Rozenek – Majdan została zaproszona do programu WojewódzkiKędzierski, gdzie rozmawiała właśnie z Kubą Wojewódzkim, a także z Piotrem Kędzierskim.

Jak podaje portal Super Express, podczas rozmowy, Małgorzata Rozenek – Majdan wyjawiła swoje największe marzenie, którego spełnienie spowodowałoby, że gwiazda poczułaby się naprawdę spełniona. Celebrytka wyjawiła, że chciałaby poprowadzić program „Dzień Dobry TVN”. Co na to same władze stacji?

Mocna odpowiedź

- Szefowie TVN nie planują już z Małgorzatą kolejnych programów. Stąd taka reakcja dyrektora Miszczaka. Ostatnie programy Rozenek nie miały dobrej oglądalności, dlatego "Projekt Lady" przesunięto do TVN7. Takie show, jakie Małgorzata prowadziła, już nie są w trendach – zaznaczył menadżer stacji TVN, zapytany o sprawę.

Co więcej, menadżer zaznaczył, że zarówno Małgorzata Rozenek – Majdan, jak i jej mąż nie wzbudzają już ciekawości w widzach i wydaje się, że pokazali już wszystko co mogli. Na ten moment zatem, Małgosia nie może liczyć na nowe współprace ze stacją.