Całkiem nowe słowa, jakie zostały wypowiedziane przez jedną z czołowych celebrytek w Polsce, Małgorzatę Rozenek mogą zdziwić i zaskoczyć naprawdę sporo osób. Perfekcyjna Pani Domu rozpamiętuje spory z Kubą Wojewódzkim. Celebrytka nie szczędziła w słowach! O co tu chodzi?

Małgorzata Rozenek – Majdan to postać, którą zna niemalże każdy. Kobieta w świecie show – biznesu pojawiła się nagle i niespodziewanie, a jej popularność ku zdziwieniu wszystkich nie zmalała w czasie, a wręcz przeciwnie – dynamicznie rosła. Celebrytka otrzymywała kolejne propozycje uczestnictwa w różnych programach czy reklamach, a liczba fanów nieustannie rosła.

Związek z Radosławem Majdanem także mocno przyczynił się do zwiększenia rozpoznawalności Perfekcyjnej Pani Domu. Okazuje się, że to nagłe wkroczenie w show – biznes stało się obiektem drwin ze strony Kuby Wojewódzkiego, co rozpoczęło medialny konflikt między dziennikarzem, a celebrytką.

Rozenek nie szczędziła w słowach - ponownie o Wojewódzkim

Małgorzata Rozenek w ostatnio udzielonym wywiadzie została zapytana o owy spór, a także o napiętą atmosferę z Kingą Rusin, lecz kobieta wyraziła zdziwienie tym, że wspomniani celebryci w dalszym ciągu o niej mówią.

- Nie sądzę, żeby Kinga Rusin czy Kuba Wojewódzki szukali zasięgów, a jednak z jakiegoś powodu wyrażają swoje zdanie, czym mnie dziwią, że chce im się zabierać głos na mój temat - wyznała gwiazda.