Piotra Balickiego mogliśmy poznać dzięki programowi „Mali Giganci”, gdzie był trenerem uczestników. Jego głos możemy także usłyszeć w wielu znanych programach radiowych oraz telewizyjnych, m.in. w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy „Mam Talent”.

Trudne chwile w życiu mężczyzny

Mężczyzna bardzo dobrze czuje się także jako konferansjer. Często brał zatem udział w wielu eventach. Piotrowi Balickiemu nie można odmówić niesamowitej energii, którą umie zarazić wszystkich dookoła. Mężczyzna jest pozytywnie nastawiony do życia nawet pomimo tego, co ostatnio przeżywa.

Jak przypomina portal Jastrząb Post, mężczyzna ostatnio wyjawił, że zachorował na raka. Informację o chorobie zamieścił na swoim Instagramie, a następnie przez pewien czas nie był aktywny w sieci. Teraz po raz kolejny zamieścił post dotyczący swojej choroby.

Wyznał prawdę o chorobie!

Okazuje się, że fani postanowili wesprzeć prezentera w ciężkim dla niego czasie. Pod jego balkonem zgromadził się tłum, który życzył Piotrowi powrotu do zdrowia. Prezenter nie krył wzruszenia.

- Za kilka dni, zaczynam największą batalię swojego życia. Jeszcze Wam się nie pokażę, bo jeszcze nie ma kogo pokazywać, ale jak widzicie, już na początku wybrzmiewa słowo „JESZCZE”. A to dlatego, że w przeciągu 3 tygodni od ostatniego postu zacząłem wierzyć. Wierzyć, że się uda. Uda się dzięki Wam! Ludzie co Wyście odpierniczyli. Akcja pod balkonem – przeżywam cały czas […] – napisał Piotr Balicki na swoim Instagramie.

Ostatnio prezenter znów pojawił się w mediach społecznościowych i poinformował, że obecnie jest w rodzinnym domu, ale niebawem znów udaje się na leczenie. Trzymamy kciuki, aby szybko wrócił do zdrowia!