Całkiem nowe zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych popularnej prezenterki telewizyjnej, Agnieszki Hyży zaskoczyło sporo osób - choć bardziej niż sama fotografia zdumiewający był jej opis. Tak obszernego materiału nie spodziewał się nikt. O co tu chodzi?

Agnieszka Hyży, a dawniej Popielewicz należy do grona najbardziej znanych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych w Polsce. Kobieta od dawna związana jest ze stacją Polsat, gdzie prowadzi różne programy rozrywkowe bądź imprezy masowe jak festiwale czy powitanie nowego roku.

Od kilku lat związana jest z piosenkarzem, Grzegorzem Hyży, a jej poprzednim mężem, z którym doczekała się córki był Mikołaj Wit. Mimo iż nigdy nie wspominała o byłym partnerze publicznie, tak teraz zrobiła wyjątek.

Takiego wpisu nie spodziewał się nikt!

Agnieszka Hyży właśnie skończyła 37 lat. Z tej okazji zamieściła na Instagramie bardzo obszerny wpis, w którym składa podziękowania przede wszystkim mężowi, ale też byłemu partnerowi oraz wielu innym osobom.

- Tato mojej córki – dziękuję, że starasz się być dla Niej i dla naszej rodziny, życzliwym towarzyszem. - brzmi fragment wypowiedzi skierowany do byłego męża.

Fani nie kryli zaskoczenia taką treścią posta przy okazji urodzin. Tekst był tak długi, że dziennikarka musiała jego część umieścić w sekcji komentarzy.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT