Nie da się ukryć, że ostatni czas w życiu Joanny Opozdy nie jest dla niej najlepszy. Najpierw głośno było o awanturach w rodzinnym domu aktorki, które wszczął jej ojciec. Potem, tuż po urodzeniu dziecka, okazało się, że mąż aktorki – Antek Królikowski, dopuścił się zdrady, kiedy jego żona była w ciąży!

Joanna Opozda zaznaczyła, że nie będzie przymykać oka!

Nie dziwi zatem fakt, że Joanna Opozda zrobi wszystko, aby mocno ukarać swojego partnera. Według informacji przekazanych przez tygodnik „Świat i Ludzie” aktorka złożyła już pozew o rozwód. Nie zamierza jednak być łaskawa dla Antka Królikowskiego i zawnioskowała, aby rozwód odbył się z orzeczeniem o winie!

Dzięki takiemu zabiegowi, Joanna Opozda będzie mieć otwartą furtkę, aby otrzymać alimenty nie tylko na dziecko, ale także na siebie. Widać zatem, że kobieta jest niesamowicie rozzłoszczona tym, do czego dopuścił się Antek Królikowski.

Co na to znany aktor?

- W czwartkowe popołudnie aktorka odwiedziła budynek na warszawskim śródmieściu, w którym znajdują się kancelarie radców prawnych, doradców podatkowych oraz notariuszy – donosi portal Pudelek.

Jak zatem zakończy się cała sprawa i czy faktycznie aktor weźmie na siebie całą odpowiedzialność za rozpad związku?