Ostatnio Joanna Opozda niemal codziennie pojawia się na pierwszych stronach gazet w całym kraju. Niestety, jak wiadomo, w ostatnim czasie rozpadł się związek znanej aktorki i Antka Królikowskiego.

O co chodzi tym razem?

Kiedy tylko Joanna Opozda i Antek Królikowski ogłosili, że biorą ślub, wiele osób miało nadzieję, że aktor znany z głośnych romansów, wreszcie się ustatkuje. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego!

Niedawno na świat przyszło dziecko Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. W mediach zawrzało, bowiem okazało się, że małżonkowie rozstali się! Powodem kryzysu w związku była zdrada, jakiej aktor dopuścił się, kiedy jego żona była w ciąży.

Jak przypomina portal Pomponik, w ostatnim czasie w mediach było także głośno o ojcu Joanny Opozdy – Dariuszu. Jak się okazuje, ojciec aktorki rozstał się z jej matką. Kiedy kobieta wraz ze swoim zięciem pojechała, aby odebrać z domu swoje rzeczy, Dariusz Opozda wystrzelił z broni w kierunku Antka Królikowskiego oraz siostry Joanny Opozdy.

Czy kontakty w rodzinie uległy poprawie?

Przez pewien czas Dariusz Opozda nieustannie wstawiał posty, w których wyjaśniał wspomnianą sytuację. Finalnie jednak sprawa ucichła. Teraz Dariusz Opozda opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać jak spędza czas ze swoją wnuczką, córką brata Joanny Opozdy.

Zdjęcie ujawnia, że Dariusz Opozda nadal utrzymuje dość bliskie kontakty z częścią swojej rodziny. Na ten moment nie jest jednak wiadomo, czy widział już swojego najmłodszego wnuczka. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna nadal pozostaje w konflikcie ze swoją córką, o czym wspomniał na Instagramie.

- Knowania córki i żony, zrobiły ze mnie kalekę – napisał Dariusz Opozda.