Nie da się ukryć, że konkurs Miss Świata od wielu lat dostarcza wielu emocji. Cały świat bacznie obserwuje, która z kobiet tym razem otrzyma koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie.

Ogromny sukces młodej Polki!

Jak podaje portal Super Express, tegoroczny konkurs Miss Świata okazał się niezwykle szczęśliwy dla jednej z Polek! Pierwsze miejsce i tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie zdobyła bowiem Karolina Bielawska!

Miss Świata 2021 jest drugą Polką, która zdobyła wymarzony przez wiele kobiet tytuł. Wcześniej Miss World została Aneta Kręglicka, która wygrała plebiscyt w 1989 roku!

Karolina Bielawska nie miała sobie równych! Zostawiła rywalki daleko w tyle!

Tegoroczne wybory Miss Świata odbyły się w Portoryko. Karolina Bielawska zostawiła swoje przeciwniczki daleko w tyle. Drugie miejsce zajęła reprezentantka Stanów Zjednoczonych – Shree Saini, a trzecie miejsce Olivia Yace z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Karolina Bielawska przyszła na świat w Łodzi, w 1999 roku. Obecnie jest studentką Politechniki Łódzkiej, gdzie uczy się na kierunku Management. W 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polonia! Oprócz studiów, Karolina Bielawska poświęca się także działalności charytatywnej.